Resim Bulunamadı

Zühre Pardesü Modelleri

 • Zühre Pardesü Modelleri

  Zühre pardesü modelleri özelliklede pardesü piyasasında önde gelen markalar arasında yer almaktadır. Bayan tesettür giyimi son yıllarda atakta olan bir sektör. Bir çok firma eski yıllarda tesettür giyime ait ürünler üretmezken artık tesettür giyime yöneldi. Geçmiş yıllarda her zaman dekolte giyimde olan firmalar dahi artık ülkemizdeki tesettür giyimin farkına varmış olacaklar ki tesettür giyime yönelerek tesettür giyinen bayanların elbiselerini de üretmeye başladılar. Tesettür giyimde ülkemizde 3-4 firma ön planda olsa da bu sayının ilerleyen yıllarda daha da artması beklenmekte. Zühre, son yıllarda atakta olan tesettür giyim firmalarından bir tanesi olarak dikkatleri üzerine çekmekte. Özellikle televizyonlarda sık sık reklamlarını gördüğümüz firmanın en önemli kozlarından bir tanesi ise Pardesü modelleridir. Bayan tesettür giyimde bayan giyimin şüphesiz ki hiç tartışılmaz firmalarından bir tanesi olan Zühre giyimi, her yaştan ve her kesimden bayanlara hitap eden elbiseleri ile yeni sezonda da başarılarını devam ettireceğe benziyor.

   

  Zühre Pardesü Kaliteli mi?

  Zühre giyim kendini şık hissetmek isteyen aynı zamanda da tesettür giyinmek isteyen bayanlara hitap eden ve tesettür giyimde kendini kanıtlamış olan firmalardan bir tanesidir. 2014 yılında pardesü modelleri il yine birbirinden şık seçenekleri ile bayan müşterilerine hitap ederek onları bu alanda memnun edecek firma yine bayanların vazgeçemeyeceği elbiselerin 1 numaralı üreticilerinden olacak.

   

  Zühre Pardesü Modelleri Nelerdir?

  Genel olarak koyu renkleri,n ağırlıkta olduğu Zühre pardesü modellerinde zarif desenlerinde olduğunu söylemek gerekiyor. Özellikle belden oturtmalı ve kemerli modelleri Zühre giyimin en fazla tutulan tasarımları arasında yerini alıyor. 2013 yılında pardesü koleksiyonları detaylıca incelendiği taktirde pastel renklerin üretilen ürünlerde oldukça baskın olduğunu görebiliriz. Bu renkler arasında en fazla kullanılanları saymak gerekirse kırmızı, kahverengi ve mavinin diğer renklerden bir plan önde olduğunu görebiliriz.

   

  Zühre Pardesü 2014 Yılı Modelleri Nasıl Olacak?

  2013 yılında Zühre pardesü modelleri bir çok bayan tarafından en fazla beğenilen tesettür giyim aksesuarları olurken 2014 yılında da firmanın bu başarısını devam ettireceği tahmin ediliyor. Genel olarak pastel tonların kullanılacağı koleksiyonlarda dikkat çeken renklerin pudra pembesi, krem rengi ve lacivert renkler olacağını söyleyebiliriz. Tüm bunların yanında pardesüleri tamamlayacak aksesuarlarında koleksiyonda önemli yerinin olacağını söylemek gerekiyor. Şık kemerler ve düğmeler bunlar arasında en fazla yer alanlar olurken omuzlarda da taş koleksiyonları olan pardesüler önemli bir hava katmakta. Siz de pardesü almak istiyorsanız, Zühre pardesü modellerini şiddetle tavsiye ederiz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Pardesü Modelleri
  2016 Pardesü Modelleri
  2015 Pardesü Modelleri Nelerdir?
  2015 Pardesü Modelleri Nelerdir?
  Yazlık Pardesü Modelleri
  Yazlık Pardesü Modelleri
  Yeni Sezon Pardesü Modelleri
  Yeni Sezon Pardesü Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.