Resim Bulunamadı

Yeni Takı Modelleri

5 Kasım 2015
 • Yeni Takı Modelleri

  Yeni Takı Modelleri deyince hemen bu yazıya pür dikkat kesilip okuyan birçok bayanın olduğunu biliyoruz. Takı ruhun anahtarı olarak bilinir. Sizlerde takıya meraklı iseniz bu yazımızda birçok ipucu bulabilirsiniz.

  Yeni Takı Modelleri Nelerdir?

  Takı modellerinde bu yıl çok fazla bilek modeli ürünleri gördük. Bilek takıları genellikle deri ya da örülmüş ip üzerine olmakta ve renkli tasarımlar ile göz önüne çıkmaktadır. Özellikle yazlıklarda çok fazla satılan bu renkli takılar sizleri tam bir yaz kızı havasına sokmakta ve havanıza hava katmakta.

  Eski yıllarda takı bulmak oldukça zor idi. Tabi bu kadar zor olan bir ürün grubunu da uygun fiyatlara almak pek kolay değildi. Bir bileklik ya da yüzük için yüksek paraları gözden çıkarmanız gerekirdi. Oysa şimdi hem her köşede bir bijuteri mağazasının açılması hem de giyim firmalarının mağazalarında bol bol yer verdiği takılar çok daha kolay alınabilen fiyatlara ulaştı. Takılar ise hem günlük hem de gece kullanılmak üzere ayrı gruplara ayrılıyor.

  Hangi Takı Modelleri En İyisidir?

  Özellikle kuru kafalı takı modelleri ve deri bileklik modelleri bu yılın başında da çok fazla popüler olmaya devam etti. Daha sonra yanı yılın ortalarına doğru daha taşlı ve kendiliğinden parlayan bilekliklere bıraktı.

  Gündüz kullanımlarınız için daha çok bahsettiğimiz türdeki bileklikler, uzun ipli kolyeler ve top küpelere tercih edebilirsiniz. Bu senede kolyeler arsasında çok fazla hayvan temalı objeleri görmüş olmalısınız. Zaman zaman baykuş, kaplumbağa, fil gibi hayvanlar şirin takılara bürünerek boyunlarınızı süslemeye başladılar. Daha çok spor kıyafetlerde öne çıkan bu tasarımlar size bir hareket veriyor ve bakımlı durmanız sağlıyor.

  Hangi Takı Modellerini Almalıyım?

  Gece takı kullanımlarında ise oldukça gösterişli ve bol taşlı bileklik ve kolyeler tercih edilebilir. Yine bunların yanı sıra sallantılı ve parlayan bir küpe size yetecektir. Takıda yapılan en büyük hata ise aynı anda hem küpe, hem kolye, hem de bileklik kullanılmasıdır. Sizler bu dengeyi iyi korumalı ve sadece bir alanda göze çarpacak bir model seçtikten sonra diğer alanlarınız için daha sade ve hafif olan modelleri seçmeniz gerekmektedir.

  Takılar her zaman kıyafetinizi tamamlayacak ve sizi şık göstermek için elinden geleni yapacaktır. Bu sebeple birden fazla model alıp ve uyumlu olanları sergileyerek ön plana çıkarabilirsiniz. Yeni Takı Modelleri ile sizler de trend olan tasarımlar yakalayın ve herkesin bir adım önüne geçin.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.