Resim Bulunamadı

Yeni Çiçek Desenli Elbise Modelleri

30 Ekim 2015
 • Yeni Çiçek Desenli Elbise Modelleri

  Yeni Çiçek Desenli Elbise Modelleri kadınların en çok yaz aylarında tercih ettiği model olup giyim stilleri içerisinde en sık kullandıkları kıyafet elbiselerdir. Elbise kadının feminenliğini ön plana çıkaran ve bir kadına en çok yakışan kıyafetlerden biridir. Bayanların bakımına ve güzelliğine düşkün olması, onları alışverişe itmektedir. Her bayan farklı ve güzel olmak adına bazen gelirinin büyük bir bölümünü harcayabilmektedir. Elbise ise bayan gardırobunun vazgeçilmezidir. Çiçek desenli olanlar ise her sezonda karşımıza çıkan modellerdir.

  Yeni Çiçek Desenli Elbise Modelleri Nelerdir?

  Elbiseler, kadının erkeklere ve çevresine kendilerini beğendirmek adına kullandıkları kıyafetlerin başında gelir. Mesela bir yemeğe çıkılması gerektiğinde, giyilecek en hoş kıyafet elbisedir. Altına giyilen topuklu ayakkabı ve aksesuarlarla tüm dişiliğiniz ortaya çıkacaktır. Çiçek desenli olanlar daha çok yaz aylarında cıvıl cıvıl modelleriyle karşımıza çıkarken, kış aylarında ise aynı güzellikte vitrinleri süslemektedir. Çiçek doğanın bize sunduğu en güzel görsellerden biridir. Bu güzelliğin elbiselerde kullanılması da kadınların ilgisini çekmektedir. Yedisinden yetmişine, çocuğundan yaşlısına kadar tüm bayanlarda bu elbiseyi görebilirsiniz. Özellikle de minik kız çocuklarının üzerinde çiçek desenler harika görünmektedir.

  Hangi Elbise Modellerini Seçmeliyim?

  Bu sezonda vitrinlere baktığımızda gül ve papatya desenleri ön plana çıkıyor. Bazı modellerde elbisenin tümüne yayılan çiçekler, bazı modellerde ise belli bir bölümünde kullanılarak süs katılıyor. Yaz aylarında hemen her bayanın üzerinde çiçek desenli elbiseleri görmeniz mümkündür. Askılılarından, straplezlerine, kolsuzlarından yarım ve uzun kollulara kadar birçok modelle karşılaşmaktayız. Yazın çok satılan bu desen elbiseler, kışın da kışlık modelleriyle rağbet görüyor. Beyaz üzerine gül desenliler bayanların üzerinde harika duruyor. Minik papatya desenli olanları ise kadının masumiyetini ön plana çıkarıyor.

  Çiçek Desenli Elbise Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  Öncelikle elbise üzerimize ne dar ve ne de bol olmalı. Bedeniniz ölçüsünde elbise almaya özen göstermelisiniz. Bazen bayanlar nasıl olsa zayıflarım diyerek daha dar kıyafetler almaktadırlar. Kilolu bir yapınız varsa, fazlalıklarınızı değişik modellerle örtebilirsiniz. Eğer tercihiniz dar bir model olacaksa kilolarınız tamamen ortaya çıkacaktır. Beli kalın olan bayanlar kemerli modellerden uzak durmalıdır. Basenlerinizde fazlalık varsa belden aşağıya dökümlü elbiseleri giymelisiniz. Göğüsleriniz küçükse ve dekoltenizi ortaya çıkarmak istiyorsanız, destekli sütyenlerle birlikte giyebilirsiniz. Çiçek desenli elbiseler günlük yaşamda olduğu gibi gece kıyafetlerinde de ön plana çıkmaktadır. Yere kadar uzun, boyundan bağlı ve sırtı açık bir abiyeyle muhteşem görünebilirsiniz. Pek çok marka koleksiyonlarında çiçekli elbiselere yer vermektedir. Yeni Çiçek Desenli Elbise Modelleri her sezon geçerliliğini sürdürecek olan elbiselerdir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.