Resim Bulunamadı

Yapay Gelin Buketleri

 • Yapay Gelin Buketleri

  Yapay gelin buketleri yıllardır gelinlerimizin kendileri için seçtiği ürünlerden olmaya devam etmiştir. Genel olarak kendilerinin beğendiği bir tarzda bu şekilde bir model seçmeye devam etmişlerdir. Yıllardır her zaman gelinin elinde bir buket olması bir gelenek haline gelmiştir. İşin aslı gelinler bu çiçeği attıklarında tutan kişinin evleneceğine inanırlar. Yani aslında bir nevi eğlence haline gelmiştir.

   

  Yapay Gelin Buketleri Neden Tercih Etmeliyim?

   

  Eğer uzun vadede canlı bir çiçek ile buket yaptırırsanız; çiçek rengini kaybedebilir ya da tamamen solabilir. Bu nedenle gelinler genel olarak yapay olan buketleri tercih etmişlerdir. Çünkü bu şekilde çiçeğin solması gibi bir durum oluşmaz ve düğün boyunca çiçeğiniz aynı güzel görünüme sahip olabilir.

   

  Bu nedenle de aslında yapay ürünler de tercih edilebilir. Belki de hatıra olsun diye saklaması da kolay olabilir. Tüm bunlar düşünüldüğü zaman yapay olan buketler arasından tercih yapmak mantıklı duruyor. Sonuçta uzun süre görünümünü koruyabilir ve hatıra olarak da yıllarca saklanabilir.

   

  Yapay Gelin Buketleri Renk Seçebilir Miyim?

  Canlı gelin buketlerinde olduğu gibi yapay tasarımlarda da renk seçebilirsiniz. Hatta en sevdiğiniz çiçeklerin yapayları arasından bir tercih yapabilirsiniz. Sanki gerçek bir buket görünümü verebilirsiniz. Ancak burada olay sadece yapay olan ürünlerin solmaması ve kurumamasıdır. Yoksa ekstra bir neden yoktur.

   

  2014 Yapay Gelin Buketleri

  Her sene olduğu gibi 2014 senesi de farklı tasarımları bir arada bulunduran bir sene olmaya devam ediyor. Aslında gelin buketleri seçilirken belli bir kalıp ya da belli bir moda akımı yoktur. Burada sizin yapacağınız en önemli tercih ya yapay buketleri ya da canlı buketleri seçmek olacaktır. O nedenle de seçimlerinizi bu şekilde yapmalısınız.

   

  Kendi gelinliğinize yakışan bir buket yaptırabilirsiniz, kendi zevkinize uygun bir buket yaptırabilirsiniz. İsterseniz tek renk çiçekleri kullanır, isterseniz de farklı renk çiçeklerden yararlanabilirsiniz. İsterseniz tek bir çeşit çiçekten yararlanabilir ve isterseniz de farklı farklı çeşitler arasından bir tercih yapabilirsiniz.

   

  Burada önemli olan kişi gelindir. Sonuçta düğünler genelde gelinler için çok daha önemlidir. O nedenle de siz kendi zevklerinizi düşünerek kendiniz için en doğru tercihleri yapmalısınız. Burada sizin hangi tasarımı beğendiğiniz daha önemlidir. Yani aslında her gelin kendi zevkine en uygun olan buketleri zaten seçecektir. Bu nedenle de aslında yapay gelin buketleri de genel olarak gelin hanımın hangi çiçekleri sevdiği ile şekillenecektir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Güzel Gelin El Buketleri Nelerdir?
  En Güzel Gelin El Buketleri Nelerdir?
  2013’ün En Güzel Gelin Buketleri
  2013’ün En Güzel Gelin Buketleri
  Canlı Gelin Buketleri
  Canlı Gelin Buketleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.