Resim Bulunamadı

Vera Wang Gelinlik

 • Vera Wang Gelinlik

  Vera Wang Gelinlik, Çin kökenli ancak Amerika merkezli bir gelinlik firmasıdır. Adından da anlaşılacağı gibi, gelinlik modelleri konusunda oldukça iddialı olan marka gerek Dünya çapında gerekse de ülkemizdeki hanımların dikkatini yıllardan beri cezp etmeyi başarmış, önemli firmalar arasındadır. Amerika’nın en önemli tasarım firmaları arasında yer alan Vera Wang, kalitesi sayesinde ününü tüm Avrupa’ya taşımayı başarmıştır. Özellikle de gelinlikleri konusunda adından sıkça söz ettiren marka, ülkemizdeki gelinlik çağına gelmiş hanımların gözdesidir. Her yıl birbirinden kaliteli modellerin yer aldığı koleksiyonlarını ilgililerine duyuran Vera Wang, bu yıl da ilgi odağı olmayı başarmıştır. Birbirinden kaliteli modellere ev sahipliği yapan 2013 sezonu modelleri, eğer hala alacağınız gelinlik konusunda kesin bir karar vermediyseniz, dikkatinizi çekecektir. Markanın usta tasarımcılarının ellerinden çıkmış ve gelinlik çağındaki hanımlara sunulmuş olan yeni sezon gelinlik modellerini dilerseniz resmi siteden de görüntüleyebilir ve bu sayede modelleri detaylı inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

  Vera Wang Gelinlik’te Yeni Sezon Modası

  Gelinlik modası, her ne kadar belirli kalıplara bağlı olarak ilerlese de bu alanda öncü firmalar sayesinde her yıl kaliteli tasarımlar ortaya çıkabilmektedir. Vera Wang markası da bu öncüler arasındadır. Kısıtlı seçenek ile her yıl harikalar yaratan marka, bu yıl da hanımları heyecanlandırmayı başarmıştır. Ürünlerinde detay seviyesine verdiği önem kadar, kumaş kalitesine de önem veren firma, birbirinden şık ve birbirinden kaliteli gelinlikleri sizlere sunmaktadır. Bu yıl Vera Wang Gelinlik tasarımcıları, valonlu modellere ağırlık vermiştir. Gelinliğin kumaşında yer alan detaylardan hoşlanan hanımların için ideal olan valonlu modeller, uzaktan bakıldığında da gayet hoş bir görünüm sağlamaktadırlar. Bunun yanı sıra drapeli modellerin de öne çıktığı görülmektedir. Bu yıl, drapeli gelinliklere genel olarak rağbet artmıştır. Çünkü bu modeller, diğerleri ile karşılaştırıldığında oldukça şık gözükmektedirler. Her daim şık ve zarif olmaktan haz duyan hanımlar, gelinlik tercihinde drapeli modeli ve güzel bir topuklu ayakkabıyı tercih ederek, düğün gününde fark yaratabilir. Ancak unutulmaması gereken, her vücut tipine uygun gelinliklerin bulunduğudur. Bu nedenle, gelinlik seçiminde model kadar, vücut tipinize uygunluğuna da dikkat etmeniz gerekmektedir.

  Vera Wang İle Şık Gelinliklere Sahip Olun

  Vera Wang markalı modelleri tercih ederek, düğünüzde bir hayli şık olabilirsiniz. Kalitesine kıyasla uygun fiyatlı olan bu markanın modelleri ülkemizde de oldukça popülerdir. Hayatınızın en mutlu gününde Vera Wang gelinlikleri ile zarif ve şık olmak sizin elinizdedir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.