Resim Bulunamadı

Vakko Gelinlik Modelleri

 • Vakko Gelinlik Modelleri

  Vakko gelinlik modelleri, ülkemizin giyim konusunda devi haline gelmiş bir firmanın güvencesi ile, hanımları heyecanlandırmaktadır. Çünkü Vakko, her yıl yepyeni koleksiyonlarında, birbirinden kaliteli gelinliklere yer vermekte ve bu sayede diğer birçok firmanın da önünde olabilmektedir. Markanın 2013 koleksiyonunda, her türde gelinlik bulunmaktadır. Özenle tasarlanmış, ince detaylar ile zenginleştirilmiş bu modeller sizi heyecanlandıracak. Markanın ülkemizde bu denli popüler olmasındaki en önemli sebep, tasarımlarında ince detaylara, üretimde ise oldukça kaliteli kumaşlar ile gerçekten kaliteli gelinlikler üretiyor olmasıdır. Bu gelinlikleri Vakko güvencesi ile üzerlerinde taşıyan gelinler de kendilerini daha zarif ve aynı zamanda daha mutlu hissedebilmektedirler. Markanın tasarımcıları bu yıl özellikle, popülerleşmiş olan prenses türü modellere ağırlık vermiştir. Düşük omuzlu hanımların rahatlıkla tercih edebileceği bu modeller görülmeye değer.

  Ünlü Tasarımcıların Elinden Çıkan Enfes Modeller

  Vakko gelinlik modelleri, her yeni sezonda olduğu gibi bu sezonda da hanımların dikkatini çekmeyi başarmışlardır. Kadrosunda birbirinden yetenekli tasarımcılara yer veren Vakko, bu yönü sayesinde evlenme çağına gelen veya kısa bir süre sonra düğünü olacak hanımların dikkatini çekmektedir. Her tür vücut tipine uygun, birbirinden farklı modele ev sahipliği yapan ve bu modellerin uygun ayakkabılar, duvaklar ile kombine edilerek harika bir ahenk yakalanmasına müsait modelleri ile dikkatleri üzerine çeken markanın yeni sezon modelleri, göz kamaştırıcıdır. Bu yılki modellere bakıldığında straplez ve dantel işlemeli modellerin öne plana çıktığı görülmektedir. Aynı zamanda uzun duvaklı, oldukça şık modellere de yeni sezon koleksiyonunda yer veren Vakko, daha kapalı gelinlik tercih eden hanımları da unutmayarak, onlar için birbirinden şık dantel işlemelerin yer aldığı modeller de tasarlamıştır. Sırt kısmında dantel işleme detayların yer aldığı modeller görülmeye değerdir. Bunun yanı sıra valonlu ve kuyruklu modellerin de yer aldığı 2013 gelinlik koleksiyonuna göz atmanızda fayda var.

  Birbirinden Kaliteli Tasarımlar Vakko’da

  Marka, her yıl olduğu gibi bu yıl da gelinlik modasını iyi analiz ederek ortaya gerçekten ince işlenmiş modeller çıkarmayı başarmıştır. Bu yönü sayesinde gelinlik piyasasında her daim söz sahibi olan Vakko, ürünlerinde tasarım yönü kadar kaliteye de önem vermesi gibi özellikleri sayesinde sektördeki yerini hak etmektedir. Eğer sizin de düğününüz yaklaşmaktaysa ve hala bir model üzerinde karar kılamadıysanız, Vakko gelinlik modellerine göz atmanızda fayda var.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.