Resim Bulunamadı

Uzun Saçlar İçin Kolay Modeller Nelerdir?

23 Haziran 2015
 • Uzun Saçlar İçin Kolay Modeller Nelerdir?

  Uzun Saçlar İçin Kolay Modeller Nelerdir en pratik şekilde nasıl saçınızı yapabilirsiniz hep birlikte inceleyeceğiz. Uzun saçların bakımı ve şekillendirmesi zor olsa da çoğu kadın asla uzun saçlarından vazgeçmez ve kestirmeye kıyamaz. Günlük hayat koşuşturmasında kolay modeller uzun saçlar için daha avantajlıdır. Böylece uzun süre ayna karşısında uğraşmak zorunda kalmazsınız.

  Uzun Saçlar İçin Kolay Modeller Nelerdir?

  Uzun saçlar için çok alternatifiniz olması bakımından şanslısınız. O kadar çok seçenek var ki hepsini uygulayabilirsiniz. Şimdi birkaç tanesine göz atalım.

  Örgü saç modelleri Kolay Uzun Saç Modelleri arasında yapılabilecek en kolay saç modellerinden olmasıyla çok sevilirler. Özellikle bu yılın saç modelleri trendi olmaları nedeniyle denemenizi öneririz. Yaptığınız örgüyü hafifçe gevşeterek daha salaş görünmesini sağlayabilirsiniz. Örgüyü tek tarafa almanız da çok şık duracaktır. Farklı örgü tarzlarını deneyebilirsiniz. Balıksırtı örgü bu sezon tekrar popüler olmaya başladı. Ama sezonun en güzel saç modeli örgülü topuzlar. Örgü ve topuzun mükemmel uyumu günlük kullanım ve özel günler için mükemmel bir model oluşturuyor.

  Topuz saç modelleri de kolaydır özellikle bazıları. Balerin tarzı bir topuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Zarif bir saç modeli arıyorsanız tercihinizi bu yönde kullanın. Sımsıkı yapılmış bir topuzdansa daha serbest ve gevşek bırakılmış topuz günlük kullanıma uygundur.

  At kuyruğu saçlar ise çok tercih ediliyor. Aralarında en kolayı bu model çünkü. Bu sezon enseden toplanmış saçlar moda haftalarında da gördüğümüz sezon trendlerinden.

  Uzun Saçlar İçin Açık Saç Modelleri Nelerdir?

  Upuzun saçlarınızı açık bırakmayı seviyorsanız yapmanız gereken işlemler kolay. Düzleştirici ile dümdüz bir fön çekebilirsiniz. Sezonun trendi ise doğal dalgalı modeller. Kalın bir maşa ile kalın ve su dalgası formunda dalgalar elde edebilirsiniz. Saç bandı gibi aksesuarlar ile görünümü zenginleştirmeniz mümkün.

  Uzun Saç Modellerini Kendim Yapabilir miyim?

  Yukarıda bahsettiğimiz modeller kolay modeller. Kendiniz evde hemen uygulayabilirsiniz. Başta belki biraz zorlanabilirsiniz. Ama birkaç denemeden sonra pratiklik kazanıp her seferinde daha iyi yapmaya başlayacaksınız.

  Uzun Saçlar İçin Kolay Modeller Nelerdir resimlerden fikir alabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Kabarık Saç Modelleri
  2016 Kabarık Saç Modelleri
  2016 Gelin Saçı Modelleri
  2016 Gelin Saçı Modelleri
  2016 Düz Saç Modelleri
  2016 Düz Saç Modelleri
  2016 Kıvırcık Saç Modelleri
  2016 Kıvırcık Saç Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.