Resim Bulunamadı

Uzun Kollu Gelinlik Modelleri Nelerdir?

 • Uzun Kollu Gelinlik Modelleri Nelerdir?

  Bu sezonun en gözde modellerinden Uzun Kollu Gelinlik Modelleri Nelerdir diye merak edenler sizlerle bütün detaylarını derledik. Düğün gününüz yaklaşıyor mu? Biz bayanların en büyük hazırlık telaşlarından biri de gelinlik seçimidir. Bu çok özel günde en güzel gelinliği seçmek ve tam olarak emin olmak için karar vermekte çok zorlanırız. Bildiğiniz gibi her yeni yılda yeni modeller yeni trendlerin gelmesiyle çeşit sayısı da gittikçe artıyor. Çeşit arttıkça karar vermekte zor oluyor. Biz de ekibimizle sizlere Uzun Kollu Gelinlik Modelleri hakkında bilgi vermek istedik. Umarız karar vermenizde bir nebze de olsa yardımcı olabiliriz.

  2015 Uzun Kollu Gelinlik Modelleri Nelerdir?

  Birçok farklı modelini bulabilirsiniz. Her zevk hitap eden birbirinden güzel uzun kollu gelinlikler yaz kış ayı farketmeksizin kullanılabilir. Özellikle kol kısmınızda fazlalık olduğunu düşünüyorsanız bunu kamufle etmek için de ideal olacaktır. Dantelli ve tüllü olmak üzere modelleri vardır. Tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

  Dantelli Uzun  Kollu Gelinlik Modelleri Nelerdir?

  En popüler modeli ise dantelli uzun kollu gelinliklerdir. Özellikle Fransız dantelinin kullanıldığı bu modeller tüm kolunuzu kaplayarak zariflikleriyle ışıldıyor. Kolları dantelli olan bu modelleri sade formda kullanabileceğiniz gibi kabarık eteklerle ya da prenses formla da kullanabilirsiniz. Etek kısmında da dantel kullanılarak bütünlük sağlananlar ise sezonun en zarif ve gözde modelleri arasında.

  Taş seven bayanlar için de ideal olacaktır. Ufak taş işlemeleriyle ve dantelin güzelliğiyle ortaya çok güzel ışıldayan bir gelinlik çıkacaktır.

  Uzun Kollu Gelinlik Modelleri Her Mevsime Uygun mudur?

  Kış aylarında daha çok tercih edilse de her mevsime uygundur. Çünkü bu kollar dantel ya da tülden yapılmaktadır. Yaz mevsiminde sizi rahatsız edecek bir yapısı yoktur. Her mevsimde tercih edebilirsiniz. Bazı modelleri tesettürlü gelin adayları için de uygundur.

  Gelinlik arayışında iseniz göz önünde bulunduracağınız modellerden biri de  Uzun Kollu Gelinlik Modelleri olsun.

   

   

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.