Resim Bulunamadı

Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

 • Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

  Daha önceki yıllarda daha çok tesettürlü gelinlik modellerinde kullanılan uzun kollu gelinlik modelleri 2014 yılında daha çok ön plana çıkacakmış gibi duruyor. Özellikle Fransız danteli olarak tasarlanan bu modeller uzun kollu gelin adaylarının bir numaralı tercihi olarak yerini almış oluyor.

  Gelinlik seçimlerinizi yaparken özellikle mevsime göre giyinmek daha çok kendi vücut tipinize ve tabi ki tarzınıza göre model seçmelisiniz. Normal hayatınızda sürekli spor giyinmeyi seviyor iseniz size prenses gelinlik modelleri elbette çok uzak gelecektir. Bu sebeple daha çok balık etek olan modelleri inceleyebilir ve daha sade tasarımları önceliğiniz olarak deneyebilirsiniz.

  Uzun kollu gelinlik modelleri denilince hemen aklınıza her yeri kapalı ve gelinlik modeli gelmesin. Kolları uzun olan bir gelinlik modelinde var olan bir sırt dekoltesi ne kadar hoş duracaktır bir düşünsenize. Sırt dekoltenize güvenmiyor iseniz göğüs kısmında da bonkör olabilir ve dekoltenizi bu alanda kullanabilirsiniz.

  Gelinlik modellerinde dekolte elbette olmalı ama sınırlarda çok fazla aşılmamalıdır. Gelinlik denilince hemen herkesin aklına saflık ve temiz duygular gelir. Çok aşırı dekolte kullandığınızda bu saflık gidecek ve daha vamp bir kullanım yapmış olacaksınız. oysa her genç kızın hayalinde olan gelinliğin herkes tarafından masum bulunması ve beğenilmesidir. Bu sebeple sizlerde fazla abartıya kaçmadan ve üzerinize giydiğinizde çok basit olmadan bir model beğenmeniz en doğru adım olacaktır.

  2014 gelinlik modellerine göz atmaya devam ettiğimizde yine staprez yakaların yerine, daha çok kollardan oluşan modeller önümüze geçiyor. Uzun olmasa da kısa ya da kalın aşklı gelinlikler bir çok kişinin göz bebeği olmuş durumda. Askı detayları Fransız gipürleri ile süsleniyor ve böylelikle gizli bir çekicilik katarak sizleri olduğunuzdan daha güzel ve alımlı gösteriyor olacaktır. Bu sebeple sizlerde her zaman bol bol gelinlik deneme yaparak size en çok yakışanını bulmalısınız. Gelinlik alırken çok fazla aceleci olmayın ve asla içinize sinmeyen ya da size tam anlamı ile yakışmadığını düşündüğünüz modeli satın almayınız. Eğer en az 4 ay neden gelinlik bakmaya başlar iseniz çok acele etmemiş ve mecburi bir gelinlik modeli almamış olursunuz.

  O halde sizlerde zevkine güvendiğiniz bir arkadaşınız ile yola çıkın ve tüm gelinlik modellerini deneyin. Dilerseniz uzun kollu gelinlik modelleri, ya da tamamen kolsuz olan bir straplez modeli. Denemeden neyin yakışacağını asla bilemezsiniz. Bu sebeple önce deneyin ve daha sonra kararınızı vermek için bir süre düşünme payı isteyin.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.