Resim Bulunamadı

Uzun Kollu Abiye Modelleri

24 Eylül 2013
 • Uzun Kollu Abiye Modelleri

  Uzun kollu abiye modelleri, kışın katıldığınız davetlerde çok şık ve çekici olmanız için birebir. Kışın dekolte ya da kısa kollu abiye giymek biraz zor. Bu durumda uzun kollu abiye modelleri tercih etmek daha uygun olur. Bu kış uzun kollu modeller de yine kadife detayları ön plana çıkmış durumda. Özellikle parmak ev kaliteli bir kumaştan elde edilen abiye elbise sizi gecenin en şık olan bayanı adayı olarak ön plana çıkaracaktır. Uzun kollu olarak tabii ki farklı alanlarda da dekolte olarak tercih edebilirsiniz. Örneğin uzun etekli bir model almak istiyorsanız etek kısmında yırtmaç düşünebilir ve daha göz alıcı hale getirebilirsiniz.

  Uzun kollu abiye modelleri nedense daha çok uzun etekli modellerde öne çıkıyor. Sizlerde her türlü nişan, söz, düğünlerde giymek için bol bol model bulabilir ve arzu ettiğiniz modeli sergileyerek kış şıklığı yaratabilirsiniz. Kışlık abiye modellerinin baş tacı olan uzun abiyeler de renkler ise geçen yıllara göre koyu renkler değil de daha çok açık ve göz alıcı renkler ön plana çıkıyor.

  Özellikle yeşil, gri, kırmızı gibi uzun kollu abiyeler sizleri çok daha popüler hale getirecektir. 2014 modasına göre giyinmeniz sizin modaya olan ilginizi de ortaya koymuş olacaktır. Özellikle uzun bir kolye bu abiye modellerine en yakışan türlerin başında geliyor. Bu sebeple bu gibi ayrıntıları atlamayın ve şıklığı elden bırakmayın.

  Uzun kollu abiye modellerine en çok yakışan bir diğer kumaş türü ise dantel detaylarıdır. Dilerseniz kol kısmı tamamen dantel ile de kaplanabilir ve gizlilik yaratılarak özle bir kıyafet olması sağlanılır. Dünyada bir çok ünlü de özel gecelerde uzun kollu abiye modellerini tercih ediyor ve özel galalarda boy gösteriyorlar. Bunun en büyük örneği ise Angelina Jolie. Ünlü sanatçı genellikle uzun kollu, uzun boylu etekleri tercihe diyor ve şıklığı ile der herkese parmak ısırttırıyor.

  Ben de özel ve farklı olmak istiyorum diyorsanız uzun kollu modellere bakabilirsiniz. Özellikle dekoltesi olmayan modelleri muhafazakârlar ve tesettürlü bayanlarda tercih edebilir. Güzel bir eşarp ile kombin ettiklerinde rahatlıkla kullanım yapma imkânını elde etmiş olurlar. Sizlerde 2014 abiye modelleri arasından uzun kollu olanlara da göz atın ve farkınızı ortaya koyun. Özellikle kollarınızda fazlalıklardan ya da sarkmalarından şikâyet ediyor iseniz, uzun kollu abiye modelleri tercih etmenizde fayda var diye görüyoruz. Kusurları saklayarak saklı olan güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.