Resim Bulunamadı

Uzun Etek Modelleri

3 Mayıs 2014
 • Uzun Etek Modelleri

  Uzun etek modelleri son zamanlarda gençler tarafından oldukça tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Gerçekten de bir çok genç özel gecelerde ve de özel organizasyonlara katılırken uzun elbiselerden yararlanıyorlar. Bu şekilde de çok daha zarif ve kuğu gibi bir görünüme sahip olabiliyorlar. Yapmanız gereken tek şey bu modaya uymak, olmalıdır.

  14-15 yaşlarında olan gençler için elbette ki kısa etekli elbiseler ya da kısa etekler daha mantıklı olabilir. Ancak belli bir yaşa gelmiş olan kişiler için kesinlikle uzun etekler bu sezonun en önde gelen tercihleri arasında yer alıyorlar. Siz de kendiniz için bu sezona ayak uydurmayı düşünüyor iseniz; yapmanız gereken tek şey bu konuda incelemeler yapmak, olmalıdır.

   
  Uzun Etek Modelleri Kimlere Yakışır?
   
  Aslında uzun etekler genel olarak herkese yakışır. Ancak yine de uzun boylu kişilerde biraz daha farklı bir hava yaratabilirler. Eğer çok kısa bir boyunuz var ise, etek boyu tercihiniz boyunuzun daha uzun ya da daha kısa durmasında gerçekten de etkilidir. Bu nedenle yapmanız gereken şey boyunuz ile orantılı olabilecek bir etek boyu seçmektir. Uzun boylu ve de zayıf olan insanlara uzun etekler daha çok yakışırlar.

   

  Uzun Etek Modelleri Nasıl Üst Tercihleri İle Kullanılmalıdır?

  Uzun etekler arasından tercihler yaptığınız zaman genel olarak üst kısmınız için seçeceğiniz kıyafetler dar ve kısa olmalıdır. Hem etek uzun hem de aynı zamanda üstünüze seçtiğiniz kıyafet uzun olduğu zaman gerçekten de hoş bir görünüme sahip olamazsınız. Bu nedenle üzerinize daha kısa kesimli kıyafetler arasından bir tercih yapmalısınız.

   

  Uzun Etek Modelleri Ne Zaman Tercih Edilmelidir?

  Bu tarz etekleri gündelik yaşantınızda evinize giderken tercih edebilirsiniz. Kendiniz için işe giderken şık olmanın yollarını arayabilirsiniz. Bunun dışında özel davetlere de bu tarz etekler ile katılabilirsiniz. Şık kesimleri olan ve de farklı olan uzun etekler ile düğün davetlerine bile katılmanız mümkündür ve de gerçekten de şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

  Aslında kullanım alanları oldukça geniştir. Ancak burada bilmeniz gereken bu tasarımların sizin vücudunuza uygun olup olmadığıdır. Eğer uzun boylu ve de zayıf bir kişi iseniz, bu tarz etekler arasından bir tercih yapabilirsiniz ve de size oldukça fazla yakışabilir. Uzun etek modelleri gerçekten de bir çok kişiye yakışabilir ve de hoş bir görünüm elde etmelerinde yardımcı olabilir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.