Resim Bulunamadı

Uzun Duvak Modelleri

25 Aralık 2013
 • Uzun Duvak Modelleri

  Uzun duvak modelleri son yıllarda bir çok gelin tarafından seçilmeye başlandı. Aslında birkaç süredir daha kısa modelleri görüyorduk. Aslında gelinlik seçimi ile duvak seçimi birebir uyumlu olmalıdır. Yoksa gerçekten de istediğiniz etkiyi yaratamazsınız. Bu noktada da kesinlikle hoş bir görünüm elde edemezsiniz. Bu nedenle ilk dikkat edilmesi gereken nokta kesinlikle uyum içerisinde bir seçim yapmaktan geçer.

   

  Uzun Duvak Modelleri Ne Zaman Tercih Etmeliyim?

   

  Eğer balık model bir gelinlik alacak iseniz; mutlaka uzun duvaklar arasından bir tercih yapmalısınız. Çünkü öylesine sade ve öylesine asil bir görünüme sahip olacaksınız ki; bu asil görünümü ancak uzun bir duvak tasarımı bütünleyebilir ve bu nokta gerçekten de çok önemlidir. Burada bir bütünü tamamlamaktan bahsediyorum.

   

  Ya da kısa dar gelinlikler ile birlikte uzun bir duvak harika bir tasarım gibi duruyor. Modacıların yeniden uzun olan duvak tasarımları ile karşımıza çıkmasına ilk başta şaşırmıştım. Ancak sonrasında bu ürünlerin kombin edildiği gelinlikleri gördüğüm zaman bunlara gerçekten de bayıldım!

   

  Uzun Duvak Modelleri İle Nasıl Bir Saç Düşünülmelidir?

  Bu tarz bir tasarım seçtiğiniz zaman saçınızı topuz yapmanız daha uygun olur diye düşünüyorum. Çünkü böyle bir seçim ile duvak güzelliğini ve ihtişamını belirtmek isteyeceksiniz. O nedenle de aslında saçınızı duvak ile uyumlu olarak seçmeniz gerekiyor. Uzun bir saç modeli seçmeniz duvak modelinizin çok net görünmeyeceğini ortaya koyuyor.

   

  Genel olarak doğru ve dağınık olmayan bir topuz böylesine güzel bir duvak tercihi için mantıklı olacaktır. Kendi saç modelinizi seçerken ilk önceliğiniz yüzünüze yakışıp yakışmadığı olmalıdır. Sonrasında saçınız ve duvağınız acaba uyumlu mu diye bakmanız gerekiyor. Bu nedenle vurguyu duvak ile yapacağınızdan saçınız için sade bir model seçmeniz yeterli olacaktır.

   

  Uzun Duvak Modelleri Arasından Seçim Yapmalı Mıyım?

  2014 senesi için değişimleri yılı olacak demiştik, gerçekten de daha yıl başlamadan farklı tasarımlar ve değişik modeller ile karşılaştık. Bu sene de uzun kesim duvaklar hiç beklemediğimiz bir şekilde ön plana çıktı. Kendinizi eğer ki modaya uyan bir kişi olarak tanımlıyor iseniz; bu seçimlere de bir göz gezdirmelisiniz.

   

  Gelin dediğin salonda kuğu gibi süzülmelidir. Gerçekten de bir kuğu edasında süzülebilmek için yapmanız gereken tek şey doğru bir duvak seçimidir. Şimdi kendinizi hayal etmeye başlayın; güzel bir gelinlik seçmişsiniz ve uzun duvak modelleri arasından size en yakışanı seçmişsiniz; gerçekten de kuğu gibi bir güzel olursunuz, değil mi?

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.