Resim Bulunamadı

Tuğba Pardesü Modelleri

 • Tuğba Pardesü Modelleri

  Tuğba pardesü modelleri tesettür giyimi tercih eden hanımların dikkatle takip ettiği markanın giyim modelleridir. 1982 yılında temelleri atılan Tuğba markası, o yıllardan beri sürekli olarak kendini geliştirmiş ve hanımlara, hazır giyim konusunda birçok alternatif ve daha da önemlisi, kalite sunmuştur. Geniş ürün yelpazesi ve kalite denildiğinde akla gelen firmalardan olması ve tesettür giyimini tercih eden hanımlara geniş bir ürün yelpazesi sunması, firmanı güçlü yanlarını oluşturmuştur. Bugün, Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu’da hazır giyim konusunda önemli bir yere sahip olan firma, ülkemizdeki hanımların hazır tesettür giyim konusunda tercih ettiği firmalar arasında yer almayı başarmıştır.  Tuğba markası, birbirinden başarılı tasarımcıların yer aldığı ekibi ile uzun yıllar tesettür giyimini tercih eden hanımlara hizmet verecektir. Birbirinden şık pardesü modelleri sayesinde, modayı yakından takip etmek isteyen hanımların ilk durağı olmuştur.

  Birbirinden Kaliteli Kışlık Pardesü Modelleri

  Tuğba markalı pardesülerin ortak özelliği, kaliteleridir. Çünkü bu marka, ürünlerinde mutlaka kaliteli kumaşlar kullanmaktadır. Bu sayede firmadan aldığınız bir pardesüyü uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra geniş bir ürün yelpazesine sahip olması sayesinde de, her zevke uygun ürünler bulunabilmektedir. Tuğba kışlık pardesü modelleri, hem sizi kışın soğuğundan koruyabilecek hem de modaya ayak uydurarak, şık görünmenizi sağlayacaklardır. Firmanın internet sitesini ziyaret ederek, hem 2012 hem de 2013 pardesü modellerini görüntüleyebilme şansınız bulunmaktadır. Bu sayede onlarca farklı ürünü görüp, fikir edinebilecek ve yeni alacağınız pardesüye çok daha rahat karar verebileceksiniz. Şık tasarımlara yer veren 2013 koleksiyonu, birçok farklı renkte ve tesettür giyimini tercih eden hanımların hoşlanacağı türde işlemelere ev sahipliği yapmaktadır. Yeni sezon katalogunu incelediğiniz taktirde, mutlaka kendi zevkinize ve bütçenize uygun bir Tuğba markalı pardesü bulmanız olasıdır. Bu yılki modeller arasında ilgi çekenleri; zümrüt veya pastel renklere sahip olanlardır. Özellikle genç hanımların gözdesi olan pastel tonlar, hoş bir eşarp ile uyumlu ve güzel bir hava yakalamanızı sağlamaktadır. Her daim en iyiyi bulabileceğiniz Tuğba pardesü, sizi memnun edecektir.

  Online Alışveriş Fırsatlarını Değerlendirerek, Uygun Fiyatlı Alışveriş Yapın

  Uygun fiyatlı pardesü satın almak istiyorsanız, online alışveriş fırsatlarını yakından takip etmelisiniz. Bu sayede hem geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bu sitelerdeki ürünleri görüntüleyebilir ve dilediğiniz ürüne, ekonomik fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Online alışveriş sitelerinde, uygun fiyatlı 2013 sezonuna ait Tuğba pardesü modelleri sizleri bekliyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Pardesü Modelleri
  2016 Pardesü Modelleri
  2015 Pardesü Modelleri Nelerdir?
  2015 Pardesü Modelleri Nelerdir?
  Yazlık Pardesü Modelleri
  Yazlık Pardesü Modelleri
  Yeni Sezon Pardesü Modelleri
  Yeni Sezon Pardesü Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.