Resim Bulunamadı

Trend Mini Gelinlik Modelleri Nelerdir?

 • Trend Mini Gelinlik Modelleri Nelerdir?

  Evlenmek üzere misiniz? Peki marjinal ya da sıradışı bir gelinlik mi arıyorsunuz? Trend Mini Gelinlik Modelleri Nelerdir derken karar veremediniz mi? Yardımcı olalım. En gözde mini gelinlik modellerini sizin için derledik ve toparladık. İyi seyirler.

  Trend Mini Gelinlik Modelleri Nelerdir?

  Sizler için en marjinal, en sıradışı modellerdir. Genelde tüm renklerin kullanıldığı bu modellerde size özel kesimlerde yapılmaktadır. Diz hizasının oldukça üstündedirler ve oldukça seksi bir görünümü vardır. Tüllü veya tülsüz seçenekleri mevcuttur. Sırt ve göğüs dekolteleri vardır. Seçiminize göre bunları uzatabilir veya kısaltabilirsiniz. Düğün ortamına göre rahat rahat dans etmek oynamak vs istiyorsanız seçiminizi biraz daha uzatabilirsiniz. Mini gelinlikler büyük oranda yazın tercih edilen gelinliklerdir. Özellikle kır düğünlerinde  ya da açık hava düğünlerinde çok sık rastlanır. Siz de sıradışı bir düğün ve gelinlik istiyorsanız bunu seçebilirsiniz.

  Hangi Mini Gelinlik Modellerini Seçmeliyim?

  Mini gelinlik modeli seçerken kesinlikle çok rahat hareket edebildiğiniz bir gelinlik modeli seçmelisiniz. Aksi takdirde düğün sizin için işkenceye dönüşebilir. Rahat rahat dans edip, rahat oynayamadığınız düğünü elbette tercih etmezsiniz. Sonuç olarak sizin rahat olmanız ve rahat hissetmeniz çok önemli. Çünkü çok hareketli bir gece olacak ve öyle sandalye de oturamazsınız. Bu aşamada seçiminiz sizi o gecenin kraliçesi de ilan edebilir, oturan güzeli de.  Şimdi karar sizin.

  Mini Gelinlik Modeli Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  Burada size vereceğimiz en büyük tavsiye gelinliği özel diktirmeniz olacaktır. Çünkü her gelinlik vücudunuza oturmayabilir, çok kısa gelebilir veya çok uzun gelebilir. O yüzden kalıp modellerin değilde, sizin kalıbınıza uygun modellerin oluşturulmasını isteyin. Beyaz renk seçecekseniz kalitesine çok dikkat edin. En küçük toz parçacıklarını üzerinde toplamasın. Trend Mini Gelinlik Modelleri Nelerdir dedik ve sizi galerimiz ile baş başa bırakıyoruz.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.