Resim Bulunamadı

Tesettür Gelinlik Modelleri

 • Tesettür Gelinlik Modelleri

  Tesettür gelinlik modelleri kapalı bayanların tercihi olmaktadır. Bayanların en önemli günlerinden olan düğünlerinde bu modeller göz doldurmaktadır. Düğünler hem damat hem de gelinin istisnalar hariç hayatlarında yaşayabilecekleri özel günlerden bir tanesidir. Bayanlar ve erkekler için bu kadar önemli olan ve hayatlarında yeni bir sayfa açtıkları bir günün önemini daha fazla anlatmaya gerek yok. Gelin ve damat için en önemli günlerden bir tanesi olan düğünler için hem çiftimiz hem de yakınları birçok hazırlık yapmaktadırlar. Ancak yapılan hazırlıkların gelin ve damada beğendirilmesi o kadar kolay değildir. Tüm bunların yanında gelin eğer tesettür giyimli ise o zaman yakınların ve çiftin işi biraz daha zorlaşmaktadır. Tesettür gelinlik modelleri tesettür giyinen bayanlar için önemli bir yer tutmaktadır. Gelinliğin tesettürlü olmasından dolayı dekoltelerle yada transparanla gelinliğe bir şekil verilmesi mümkün olmamaktadır. Tüm bunlardan dolayı gelinliğin biraz daha özen gösterilerek hazırlanması önemlidir. Bu nedenle tesettür gelinlikler her yıl daha da zenginleştirilen tasarımları ile bayanların gözdesi olmaya devam ediliyor. Bu yazımızda tesettür giyim gelinliklerden sizlere bahsetmek istiyoruz.

   

  Tesettür Gelinlik Modellerinde Kullanılan Aksesuarlar Neler?

  Eski yıllarda firmaların birçoğu tesettür giyim gelinlik modellerini üretmiyordu. 1-2 firma dışında tesettür giyim gelinlik modellerinin üreten bir firma olmadığından gelin ve damadın işi daha da zorlaşıyor ve bu firmalardan beğendikleri gelinlikleri alıyorlar. Ancak beğenmedikleri bir gelinlik olunca mecburen daha fazla maliyetle tesettür gelinlik diktirmek zorunda kalıyordular. Ancak bu durum özellikle son yıllarda değişmiş durumda gelinlik firmaları hem tesettür hem de açık gelinlikleri üretmeye başladı ve özel tasarım gelinlik modellerine de gerek kalmadı. Tesettür giyim gelinlik modellerinde kullanılan malzemeler oldukça kalitelidir. Aslında diğer gelinlik modelleri ile aynı malzemeler kullanılan bu gelinlik modelinde daha fazla malzeme kullanılarak süslemeler yapılmaktadır. Daha çok yaşlar ve güzel tüllerle süslenen gelinlikleri bulmanız mümkün.

   

  Tesettür Gelinlik Modelleri Satın Alma Yöntemleri Nelerdir?

  Tesettür giyim gelinlik modelleri birçok firma tarafından üretilirken bu gelinlik modellerini almanın 2 yöntemi olduğunu söyleyebiliriz. Bunlardan bir tanesi son yıllarda fazlaca kullanılan internet üzerinden alışveriş diğeri ise gerçek bir mağazaya giderek satın alınan ürünlerdir. Tesettür giyim gelinlik modellerini firmaların internet sitesinden veya gerçek temsilciliklerinden alabilirsiniz. Ancak bizim tavsiyemiz internet üzerinden alınan gelinliklerde geri iade şartını aramanızdır. Gelinliğin sitedeki mankenin üzerinde durduğu gibi sizin üzerinizde durmayacağını bilmeniz gerekiyor.

   

  Tesettür Gelinlik Modelleri Kiralama Var mı?

  Bazı firmalar gelinlikleri ürettikten sonra hem satılmasına hem de kiralanmasına olanaklar tanımaktadır. Gelinlikler sadece 1 gün kullanılacağından birçok çiftin kafasındaki soru olan kiralama yöntemi firmaların hepsinde olmasa da bazı firmalarda geçerlidir. Tesettür gelinlik modelleri hakkında rehberimizi beğendiğinizi umuyoruz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.