Resim Bulunamadı

Tek Renk Eşarp Modelleri

23 Aralık 2013
 • Tek Renk Eşarp Modelleri

  Tek renk eşarp modelleri bana kalırsa bir çok bayan için kurtuluş oldu. Rengarenk ve desenli modellerin yanı sıra farklı ürünleri de görmüş oldular. Sonuç olarak eşarp seçimi bir çok kıyafet için son derece önemlidir. Tesettür giyim benimsemiş olan tüm bayanlar kıyafetlerinde eşarp uyumuna dikkat ederler.

   

  Bu nedenle de bazen rengarenk ve desenli elbiseler seçebilirler. Ancak desenli elbiselere en çok yakışan modeller kesinlikle tek renk olan eşarp modelleridir. İnsan ancak o zaman daha şık durabilir ve bu nokta gerçekten de önemlidir. Karışık desenler içerisinde kalmak yerine tek renk olan bir eşarp ile mükemmel bir sonuç elde edebilmek kesinlikle mümkündür.

   

  Tek Renk Eşarp Modellerini Ne Zaman Kullanmalıyım?

   

  Eğer elbiseniz ve ayakkabılarınız yeteri kadar renkli ve desenli ise yapmanız gereken tek şey eşarp seçiminize dikkat etmek olacaktır. Çünkü hem eşarbınız desenli hem de aynı zamanda kıyafetleriniz desenli olur ise; karmaşık bir görüntü ortaya çıkabilir. Bu nedenle yapılması gereken şey desenli modelleri bir arada tutmaktan kaçınmaktır.

   

  Genel olarak eğer kıyafetinizde çok fazla renk ve desen varsa; yapmanız gereken şey kesinlikle tek renk olan bir tasarıma bakabilmek olacaktır. Bu şekilde zaten doğru modele ulaşabilirsiniz. Gereksiz renk kalabalığı yaparak farklı bir görünüme sahip olabilirsiniz ve de bu durum gerçekten de hiç hoş durmaz.

   

  Tek Renk Eşarp Modelleri Tercih Edilmeli Mi?

  Çok sade, desensiz ve gerçekten de ekstra hiçbir rengin bulunmadığı bir elbiseniz var ise; kesinlikle tek renk eşarpları seçmemelisiniz. Ancak elbiseniz ya da pantolonunuz çok desenli ve renkli ise bu noktada kesinlikle tek renk olan eşarplar arasından bir seçim yapmanız şarttır. Yoksa gerçekten de görüntü kirliliğine sebep olabilirsiniz.

   

  2014 Tek Renk Eşarp Modelleri

  Farklı renklerde olan eşarp tasarımlarını kendinize en uygun olabilecek şekilde bulabilirsiniz. Bu noktada öncelikle aldığınız elbisenin modeli önemlidir. Bu elbiseye uygun bir ayakkabı, aksesuarlar seçmelisiniz. Tesettür bir giyimden bahsediyor isek de en önemli aksesuar kesinlikle eşarptır. Bu nedenle seçimlerinizde bunu bilerek hareket etmelisiniz.

   

  Gerçekten de mükemmel bir şıklığa sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken doğru parçaları birleştirebilmek olacaktır. Doğru parçalar ile kendinize yakıştırdığınız modelleri zaten bulabilirsiniz. O nedenle elbise seçimlerinizi genel olarak karışık renkler arasından yapıyor iseniz; size tavsiyem kesinlikle tek renk eşarp modelleri arasından bir tercih yapmanız ve kombinasyonunuzu buna göre ayarlamanızdır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En yeni eşarp modelleri
  En yeni eşarp modelleri
  2016 Pierre Cardin Eşarpları
  2016 Pierre Cardin Eşarpları
  2016 Armine Eşarp Modelleri
  2016 Armine Eşarp Modelleri
  2016 Eşarp Modelleri
  2016 Eşarp Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.