Resim Bulunamadı

Tek Omuzlu Gelinlik Modelleri

 • Tek Omuzlu Gelinlik Modelleri

  Gelinlik modelleri arasında aklınız bir hayli karıştı ise ve ne alacağınıza karar veremiyorsanız birde tek omuzlu gelinlik modellerine bir göz atın deriz. Sizler için çok özel tasarımlara imza atan moda evleri ve tasarımcılar her yıl muhakkak tek omuz çalışmaları yapıyor ve bu tasarımlara farklılık katarak özel gelinlikleri ortaya çıkarıyorlar. Bu sebeple sizlerde muhakkak bu modelleri denemeli ve karar vermelisiniz.

  2014 gelinlik modellerinde çok sık karşılaşacağımız tek omuzlu gelinlik modelleri genellikle kalın olarak çıkmakta ve hareketli katlardan oluşmaktadır. Bu sayede gelinlik çok daha özel bir görüntüye kavuşuyor. Sizlerde özellikle uzun boylu iseniz kollu gelinlikler ve de tek omuzlu gelinlik modelleri sizleri daha uzun ve şık gösterecektir.

  Aslında gelinlik seçimi gelin adayını bir hayli yoran ve kişiyi sürekli kararsızlığa düşüren bir durumdur.  Bu sebeple evlenecek genç kızlar aylar öncesinden modellere bakmalı ve bol bol denemelidir. Önemli olan yılın modasından çok size neyin yakıştığıdır. Özellikle herkesin giydiği staplez modellerden sıkıldı iseniz, o halde tek omuz modellerinden deneme yaparak farklı bir görüntü elde edebilirsiniz. Hem sizler şık bir tercih yapacak hem de içinize sinecek bir model buluyor olacaksınız. Bunlar için acele etmeyin ve bunun hemen verilecek bir karar olmadığını anlayınız.

  Eğer sizler tek omuz gelinlikte karar verdiniz ama tam olarak tasarımını bulamadıysanız bol bol model bakmanızda fayda var. İnce bir omuz yapılırken, kalın ve gösterişli bir tek omuz çalışması da yapılabilir. Özellikle balık etek gelinlik modeli bakıyorsanız biraz daha şaşalı bir muz modeli bulabilirsiniz. Eğer kabarık bir gelinlik bakıyor iseniz, omuz kısmını oldukça sade kullanmalı ve çok karmaşıklık yaratmamalısınız. Gelinliğinizin ön plana çıkması için sadece bir yerinde ağırlıklı olarak çalışma yapın ve diğer kısımları olabildiğince sade bırakınız. Bu sayede daha özel bir modele sahip olabilirsiniz.

  Tek omuzlu gelinlik fiyatları ise ortalama olarak özel dikimlerde 1,800 TL gibi bir fiyattan başlıyor. Bu fiyat tabi ki kiralama yapacak iseniz geçerlidir. Eğer sizler özel bir anı olsun diye satın almak istiyorsanız en az 2,500 TL gözden çıkarmak ve paraya kıymak zorundasınız. Tabii ki bu dediğimiz gelinlik fiyatları en alt taban fiyatlardır. Sizler diktireceğiniz moda evinin markasına ve bulunduğu semt içinde ayrıca ekstra paralar ödüyor olabilirsiniz. Bu sebeple tek omuzlu gelinlik modelleri için ücret araştırması yaparken dikkatli olmalı ve fiyatlar hakkında mutlaka araştırma yapmalısınız.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.