Resim Bulunamadı

Tek Omuzlu Elbise Modelleri Nelerdir?

26 Haziran 2015
 • Tek Omuzlu Elbise Modelleri Nelerdir?

  Tek Omuzlu Elbise Modelleri Nelerdir, nasıl kombinler yapılmalıdır burada inceliyoruz. Tek omuzlu elbiseler yıllardır çok sevilen ve vazgeçilmeyen elbiseler olmayı sürdürüyor. Bu yılda bir çok farklı modelini ve seçenekleri bulabilirsiniz. Özellikle yaz aylarının ve özel günlerin şık tercihlerinden. Vücut tipiniz önemli değil, herkes giyebilir. Bu kadar çok sevilmesinin nedenlerinden biri de budur.

  2015 Tek Omuzlu Elbise Modelleri Nelerdir?

  Tek omuzlu elbiseler denildiğinde kaşımıza sayısız seçenek çıkıyor. En popüler olanları kısa modeller. Yaz aylarında herkesin çok sevdiği elbiselerden. Günlük kullanımda penye olanları rahatlıkları ile tercih ediliyor. Daha şık olanlardan istiyorsanız bu sezon desen modasına uyun. Desenli olanlara göz atın özellikle çiçekli ve tropikal desenliler mükemmel olacaktır.

  Hareketli modeller arayan fırfırlı olanları tercih edin. Fırfırlar tam da yaz ruhuna yakışıyorlar. Capcanlı ve hareketliler. Hele bir de canlı renklerden oluşuyorsa daha mükemmel oluyor.

  Upuzun şifon tarzı elbiselerde de tek omuz detayı kullanılıyor. Uzun elbiseler kullanım rahatlığı açısında daha iyidir ve uçuş uçuş olanları özellikle yaza çok uygun buluyorum.

  Abiye elbiseleri de unutmayalım. Aslında büyük çoğunluğu abiyelerden oluşuyor. Kısa ve uzun farketmeksizin her abiyeye çok yakışıyor. Ünlülerin de tercih ettiğini galerimizde göreceksiniz.

  Tek Omuzlu Elbise İçin Saç Modelleri Nelerdir?

  Genellikle toplu saçlar tercih ediliyor. Yandan düşük topuzlar çok yakışıyor, özellikle dağınık topuz formunda olanlar. Başka bir toplu model ise at kuyruğudur. Bu yılın modasına uymak istiyorsanız gevşek ve aşağıdan bir at kuyruğu yapın. Özellikle kahkülleriniz var sa at kuyruğu çok daha şık duracaktır.

  Tek Omuzlu Elbise Nasıl Giyilmelidir?

  Öncelikle elbisenize uyumlu bir ayakkabı seçin. Abiye tek omuzlu giyiyorsanız stiletto çok zarif olacaktır. Günlük elbiseleriniz içinse dolgu topuklu ayakkabılar ya da sandaletler kullanabilirsiniz. Renk uyumuna mutlaka dikkat etmeyi unutmayın.

  Tek Omuzlu Elbise Modelleri Nelerdir en güzel örnekleri aşağıda görebilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.