Resim Bulunamadı

Taşlı Gelinlik Modelleri

 • Taşlı Gelinlik Modelleri

  Taşlı gelinlik modelleri, düğününde son derece şık olmak isteyen hanımların ilk tercihidir. Her hanım düğününde olabildiğince alımlı ve güzel olmak ister.  Böyle düşünen kişiler için ilk tercih haline gelen taşlı modeller, hem dikkat çekici, hem de alımlı olmak isteyen hanımlara hitap etmektedir. Düğün zamanı yaklaşırken gelinlik seçmek gerçekten de çok zordur. Çünkü model seçimi için kısıtlı bir zamana sahipseniz, yeteri kadar model araştıramayacak ve bu sebepten dolayı belki de size pek yakışmayacak bir modeli tercih etmek durumunda kalacaksınız. O nedenle de eğer tercihinizi taşlı gelinliklerden yana kullanacaksanız, mutlaka birden fazla markanın yeni sezon koleksiyonlarına göz gezdirmeniz tavsiye edilir. Bu sayede hem genel modeller hakkında fikir oluşturabilecek hem de gelinlik seçimini geniş bir zamana yaymanızdan ötürü birbirinden farklı modeli üzerinizde deneme fırsatı bulabilecek, bu sayede de vücut tipinize en uygun gelinlik modelini satın alabileceksiniz. Düğün, insan hayatındaki en önemli adımlardan bir tanesidir ve bu nedenle de düğün hazırlıklarınıza aylar öncesinden başlamanız tavsiye edilir.

  Taşlı Gelinlik Modelleri İle Dikkat Çekin

  Taşlı gelinlik modellerinin birçok farklı varyasyonu bulunmaktadır. Bu da yüzlerce farklı model anlamına gelmektedir. Tasarımcı markalar her zevke uygun tasarımlar sunmaktadır. Bu nedenle de bilindik tüm markaların yeni sezon koleksiyonlarına göz gezdirmenizde yarar bulunmaktadır. Gelinlik seçerken model kadar vücut tipinizin de gelinliğe uygun olması durumunu gözden kaçırmamalı ve tercihlerinizi buna göre yapmalısınız. Örneğin atletik yapılı bir hanımsanız, vücudu kaplayan türde taşlı modelleri tercih edebilirsiniz. Geniş omuzlara sahipseniz ve omuzlarınız, vücudunuzun geri kalanı ile orantılı biçimdeyse, taş işlemeli straplez gelinlik modelleri de size çok yakışacaktır. Bunun yanı sıra ince bir bele sahipseniz de dilediğiniz modeli giyebilirsiniz. Ancak vücudunuzda omuz, bel ve kaçla ölçüleri arasında pek fark yoksa o zaman gelinlik tercihinizde ilk kriter, bel bölgenizi kamufle edecek bir model seçmek olmalıdır. Bu sayede dışarıdan bakıldığında gelinliğiniz sizinle uyum içerisinde olacak ve çok daha alımlı gözükebileceksiniz.

  Her Markanın, Her Bütçeye Uygun Taşlı Gelinlik Modelleri

  Düğününüze daha çok zaman varsa, ünlü markaların koleksiyonlarında yer alan modelleri inceleyerek sizin için en iyisini kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu sayede onlarca farklı modeli araştırmak için yeterli zamanı bulabilecek ve gerek vücut tipiniz, gerekse de bütçeniz için en uygun taşlı gelinlik modellerini bulma fırsatını yakalayabileceksiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.