Resim Bulunamadı

Takma Tırnak Modası

30 Nisan 2014
 • Takma Tırnak Modası

  Takma tırnak modası çalışan bayanların oldukça fazla takip ettikleri bir modadır. Çünkü çalışan bayanların her daim tırnak bakımı yapmaları pek de kolay olmuyor. Bu şekilde bakımlar yapmak ve de sürekli uzun tırnaklar ile uğraşmak oldukça güç olabilir. Oje tercihleri de her zaman uzun olan tırnaklarda daha iyi görülebilir. O nedenle de yapılması gereken şey hoş bir görünüm için uzun tırnaklara sahip olmaktır.

  Elbette ki artık çok uzun tırnak modası da gerilerde kaldı. Artık tırnak boyu belli bir düzende kalıyor. Sonuç olarak iş yerinde çalışan bayanların çoğu bilgisayar kullandıkları için tırnak boyu belli bir uzunluğun üzerinde olduğu zaman yazı yazmakta zorlanabilirler. Gündelik işlerde de yapılması gereken işlemleri yaparken zorluklar yaşayabilirler.

   
  Takmak Tırnak Modasını Denemeli Miyim?
   
  Eğer çalışan bir bayan iseniz ya da uzun tırnak kullanmak size zor geliyor ise; bu modadan yararlanabilirsiniz. Gerçekten de tırnak bakımı ve her defasında farklı renk ojeler sürmek zordur. Bakımı bir kenara bırakın, her zaman farklı ojeler kullanarak aseton kullanarak bile tırnaklarınızı zedeleyebilirsiniz. Bu nedenle tüm bu sıkıntılardan uzaklaşabilmek adına yapmanız gereken tek şey takma tırnak kullanmaktır.

   

  Takma Tırnak Modası Kendiliğinden Ojeli Midir?

  Takma tırnak modelleri birbirinden farklıdır. Tırnak boyu, kesimi, törpülenmiş hali olarak farklılıklar gösterir. Kendiliğinden ojeli olan ürünler varken, ojesiz olan ürünler de vardır. Ojesiz ürün tercih ederseniz oje sürmek ve de çıkarmak ile siz uğraşırsınız. Ancak ojeli bir model tercih ederseniz hiç zaman kaybetmeden kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu şekilde sabah bile dışarı çıkmadan hemen tırnaklarınızı hızlı bir şekilde yapıştırabilir ve de dışarı çıkabilirsiniz.

   

  Desenli Takma Tırnak Modası Tercih Etmeli Miyim?

  Son zamanlarda insanlar artık her şeyin hazırını almak istiyorlar. Ojeleri sürmek ve de desenler yapmak ile uğraşmak istemiyorlar. Zaten her desen her tırnak boyu ve de kesimi ile yakışmıyor. Bu nedenle de hazır desenli olan takma tırnaklar arasından bir tercih yapabilirsiniz. Siz bu şekilde kendi tırnağınıza deseni yerleştirmek ile uğraşmamış olursunuz. Tek yapmanız gereken şey doğru desenleri incelemek olmalıdır.

  Desenli modeller son zamanlarda bayanlar tarafından oldukça fazla tercih ediliyor. Artık modanın tamamı göze hitap eden farklı tasarımlardan oluştuğu için tüm bayanlar da buna dikkat ediyor. Siz de modaya dikkat eden ve de takip eden bir kişi iseniz takma tırnak modası incelemelerini yapabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.