Resim Bulunamadı

Straplez Gelinlik Modelleri

 • Straplez Gelinlik Modelleri

  Straplez gelinlik modelleri, gelinlik modasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Özellikle de armut tipi olarak tabir edilen vücut tipine sahip olan hanımlara oldukça uygun olan bu model gelinlikler, gerçekten şık bir hava yakalamak isteyen hanımların tercihidir. Gelinlik seçiminde birçok önemli kriter vardır.  Bu kriterlerin tamamını göz önünde bulundurarak sizin için en iyi gelinliği kolaylıkla seçebilirsiniz. Gelinlik seçimlerinde dikkat edilmesi gereken ilk kriter, vücut tipidir. Bu nedenle de gelinlik konusunda yayın yapan dergileri, internet sitelerini inceleyerek, vücut tipinizin ne olduğuna karar verebilir ve bu sayede sizin için en uygun gelinliği bulabilirsiniz. Şayet vücut tipinize uygun bir gelinlik seçmezseniz, gelinliğiniz her ne kadar ince detaylar ile işlenmiş dahi olsa, üzerinizde hoş durmayacak ve yeteri kadar dikkat çekemeyecektir. Bu nedenle düğün hazırlıklarınıza ilk olarak gelinlik seçiminden başlamalı ve uzun bir süre sonunda kendinize en uygun gelinliği seçerek, hayatınızın en mutlu gününde şık ve zarif olabilirsiniz.

   

  Straplez Gelinlik Modelleri İle Şıklığı Yakalayın

   

  İnce bir bele, dar omuzlara ve geniş kalçalara sahip bir hanımsanız, straplez gelinlik modelleri sizin için en uygunu olacaktır. Ünlü firmaların bu türdeki modellerine göz atarak, birbirinden kaliteli modeller arasından, beğendiğiniz bir tanesini satın alabilirsiniz. Bu yılın modasının bir parçası olan straplez gelinlikler ünlü tasarımcıların bu modele ağırlık vermesi sayesinde bu yıl önemi artan gelinlik modelleri arasında yer almaktadırlar. Straplez gelinlikler, uygun duvak seçimi ile düğün gününüzde harika görünmenizi sağlayabilirler. Unutmayınız ki, gelinlik seçiminde model kadar, ayakkabı ve duvak seçimi de büyük önem taşır. Bu nedenle düğün günündeki saç modelinize uygun, uzun duvaklı veya kısa duvaklı modelleri tercih edebilir dilerseniz de gelinliğinizde duvak kullanmayarak, çiçek ile sade bir görünüm kazanabilirsiniz. Straplez gelinlik tercihinde bulunacaksanız, belinizi ince gösterecek kemerli modellerden uzak durmalısınız. Çünkü bu özelliğe sahip gelinlikler, armut tipi olarak adlandırılan vücut tipindeki hanımlarda hoş durmamaktadır. Bu nedenle de gelinlik seçiminde bu tür detaylara önem vermeniz gerekmektedir.

   

  Straplez Gelinlik Modelleri Kimlere Yakışır?

   

  Ünlü tasarımcıların hanımların beğenisine sunduğu straplez gelinler, 2013 yılının gelinlik modasında önemli bir yere sahiptirler. Eğer düğününüzde zarif, alımlı olmak istiyorsanız ve bu tür bir gelinliğin size yakışacağını düşünüyorsanız, tereddüt etmeden, straplez türü modelleri tercih edebilirsiniz. Straplez gelinlik modelleri, vücut tipiniz ile uyum sağlayacak ve düğün günümüzde, bir hayli zarif görünmenizi sağlayacaklardır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.