Resim Bulunamadı

Straplez Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?

20 Haziran 2015
 • Straplez Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?

  Özel günlerde kadınların en popüler tercihlerinden olan Straplez Abiye Elbise Modelleri Nelerdir hep birlikte göz atacağız. Straplez elbiseler yaz aylarının en ideal elbiselerindendir. Gündüzleri sandaletlerle yapılan kombinler aşırı rahattır geceleri ise dolgu topuk bir ayakkabıyla kombini geceye taşıyabilirsiniz. Straplez modeller abiye olarak da çok seviliyor ve bu modele ait elbiseleri her markada her bütçeye uygun olarak bulmam mümkün. Bu tür modeller askıları olmadığı için daha rahattır, bu kadar sevilmesinin nedenlerinden biri de budur.

  2015 Straplez Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?

   Straplez Abiye Elbise Modelleri bu yıl da popülerliğini sürdürüyor. Yine aynı şekilde uzun ve kısa abiye elbiseler olmak üzere çeşitleri var. Abiyelerin vazgeçilmezi taş ve pul detayları da sıkça kullanılıyor. Aksesuar yerine bu işlemeleri tercih edip, aksesuar ışıltısını elbisenizde taşıyabilirsiniz.

  Boyunuz çok kısa değilse straplez uzun abiye elbiseleri tercih edebilirsiniz. Siyah, mavi, kırmızı ve daha birçok rengi bulabilirsiniz. Ama bu üçü en çok tercih edilenlerden. Bu elbiseler genellikle balık etek formuyla kullanılıyor.Uzun elbise düşünüyorsanız balık etek formundakileri mutlaka göz önünde bulundurun çünkü çok zarifler.

  Kısa abiye elbiseler de çok sevilen modeller, özellikle gençler tarafından çok kullanılıyor. Belden sonra bollaşan kabarık etekli modelleri hem sevimli hem de şık. Daha çekici abiyeler için dar modelleri tercih edebilirsiniz.

  Straplez Abiye Elbise Modelleri Kimlere Yakışır?

  Her ne kadar sevilen bir model olsa da karar vermeden önce vücut ölçülerinizi de göz önünde bulundurmalısınız. En önemli nokta göğüs ölçüleridir, büyük ölçülerde bu elbiseyi taşımak zorlaşıyor.Bu durumlarda tercih etmemelisiniz.

  Ayrıca boyun ve göğüs kısmı kısa olan bayanlar içinde uygun değildir. Boyun bölgesini öne çıkarıp dikkati oraya çektiğinden boynunuz kısaysa daha da kısa görünecektir.  Belirttiğimiz bu özellikler dışında kalanlar rahatlıkla giyebilirler.

  Straplez Abiye Elbise Modelleri Nasıl Kombinlenmelidir?

  Straplez abiyelerinizi rengine ve tarzına uyacak ayakkabı ve çantalarla kombinleyebilirsiniz. Aynı renkte aksesuar bulmanıza gerek yok uyumlu olabilecek renkleri seçerseniz daha zengin bir kombin olur. Boyun bölgesini açığa çıkardığında şık bir kolye çok güzel görünebilir. Ya da kolyenin yerine gösterişli büyük bir küpe ve toplanmış saçlarla kullanabilirsiniz.

  Straplez Abiye Elbise Modelleri Nelerdir sizin için inceledik, galerimizde detaylı resimleri bulabilirsiniz.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2015 Kısa Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?
  2015 Kısa Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?
  En Güzel Kısa Gece Elbiseleri Nelerdir?
  En Güzel Kısa Gece Elbiseleri Nelerdir?
  Siyah Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?
  Siyah Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?
  Siyah Gece Elbiseleri
  Siyah Gece Elbiseleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.