Resim Bulunamadı

Simli Oje Modası

16 Ocak 2014
 • Simli Oje Modası

  Simli oje modası son zamanlarda tüm bayanların ilgi ile takip ettiği yeni bir moda akımına dönüşmüş durumdadır. Sim detayı bir ürüne girdiği zaman kesinlikle görünümünde farklılıklar oluyor ve size bambaşka bir şekilde görülmeye başlıyor. Mat oje bir zamanlar moda da uzun süre kalmasına rağmen son zamanlarda sim detayına her yerde rastlayabiliyoruz. Çünkü sim detayının girdiği ürün kesinlikle eski halinden çok daha farklı durabiliyor.

   

  Simli Oje Modasına Uymalı Mıyım?

   

  Sim detayına sahip olan bir oje alacak iseniz, öncelikle kendi tarzınıza bir bakmalısınız. Mesela normalde mat kıyafetler giyiyor olsanız da renkli ve simli kıyafetler giyiyor olsanız da sim detayının bir zararı olmaz. Kesinlikle sizin için çok farklı durabilecek ve hoşunuza gidebilecek bir moda olduğunu söyleyebilirim. Elleri güzel olan bayanların dikkatleri ellerine çekmesinde de yardımcı olacaktır gibi duruyor. Bu nedenle dikkatleri ellerine çekmek isteyen bayanların son zamanlarda sim detayından oldukça fazla yararlandıklarını söyleyebiliriz.

   

  Simli Oje Modası 2014 Senesinde de Devam Ediyor Mu?

  Geçen sezon hayatımıza giren simli ojeler, bu sezon da herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyorlar. Gerçekten de birbirinden farklı sim boyutları ile birlikte farklı bir görünüme sahip olmanızda yardımcı olabiliyor. Eğer siz de kendiniz için bambaşka bir görünüm elde etmek istiyor iseniz; arada tarz değişimlerine açık olmalısınız. Kendiniz için farklı tarzların ürünlerine bakabilmeli ve bunlar arasından tercihler yapabilmelisiniz. O nedenle kendiniz için bir yenilik düşünürken modanın yenilikleri ile paralel olmasına özen göstermelisiniz.

   

  Simli Oje Modası Farklı Renkleri Barındırır Mı?

  Bizler genel olarak her kıyafetimize farklı bir oje kullanmak isteriz. Kıyafetimiz ile makyajımızdan tutun da oje seçimlerimize kadar her şeyin yakışmasını isteriz. Bu nedenle zaten moda tasarımcıları bu konuyu kesinlikle biliyorlar. Bir ürün moda olduğu zaman mutlaka bu ürünün farklı renklerini de gözler önüne seriyorlar. Simli ojelerinde birbirinden farklı renkleri bulunuyor. Hatta sadece sim detayını izleyebilmemiz açısından şeffaf ojelere bile denk gelebiliyoruz. Her biri birbirinden farklı renk tonları ile her kıyafetimize uygun bir renk seçebiliyoruz.

  Ancak yine de farklı renklere baksak bile; genel olarak tüm kıyafetlerimiz ile uyumlu olabilecek tek renk bulmak isteriz. Genel olarak her kıyafetimize yakışabilecek olan renkler arasında da siyah, beyaz gibi ana renkler bulunuyor. Sonuçta bu iki renk ile birlikte ara renklere bir ihtiyacımız kalmıyor.Simli oje modası incelenirken aslında her kıyafetiniz ile uyumlu olabilecek bir renk ürün seçmek gerçekten de akıllıca bir tercih gibi duruyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.