Resim Bulunamadı

Sade Gelinlik Modelleri

 • Sade Gelinlik Modelleri

  Sade gelinlik modelleri, düğününde zarifliğini öne çıkarmak isteyen hanımların tercihidir. Birbirinden kaliteli modellere ev sahipliği yapan bu tür gelinlikler, ünlü modacıların ellerinde yeniden şekillenebilmektedirler. Sade modellerde, gelinliklerde sıklıkla kullanılan beyaz rengin yerini, krem veya fil dişi gibi nispeten koyu renkler almaktadır. Fazla gösterişli olmayan bu tarz gelinlikler, vücut güzelliğini ön plana çıkarmak isteyen hanımlar tarafından kullanılmaktadır. Gelinliğinizi seçerken, seçeceğiniz gelinliğin vücudunuza uygunluğu da büyük önem taşımaktadır. Çünkü kilo problemi olan hanımlar için sade modeller uygun değildir. Böyle bir sorununuz varsa, kabarık, detaylar ile zenginleştirilmiş modelleri tercih etmelisiniz. Ünlü tasarımcı firmaların 2013 koleksiyonlarına göz atarak size yakışan bir sadece modeli bulabilirsiniz. Aynı zamanda, bu tür siteler üzerinden 2012 yılına ait sade ve şık modellere de erişme şansınızın olacağı gibi, geçmiş dönemlerin modası hakkında fikir sahibi olarak moda bilginizi de geliştirmeniz mümkündür.

   

  Yeni Sezonun Birbirinden Şık, Sade Gelinlik Modelleri

   

  Moda evlerinde, 2013 yılına ait birbirinden şık modeller yer edinmiş haldedir. Geçtiğimiz yıllarda sade modellerin özelliklerinden birisi haline gelen dantel işleme, bu yılki modellerde de kullanılmakta.  Bu yıl tasarımcılar, kalıpların dışına çıkarak, beyaz renge alternatif olarak daha koyu tonlara yönelmişlerdir. Bu koyu tonlara sahip sade gelinlik modellerine, aynı renkte duvaklar ve uzun topuklu ayakkabılar eşlik etmiş ve bu sayede sade modellerde güzel bir ahenk yakalanmıştır. Sade modeller, prenses türü gelinlikler veya kabarık, işlemeli gelinlik modellerine kıyasla daha az gösterişlidir. Bu tür modellerde amaç, vücut zarafetini ön plana çıkarmaktır. Bu nedenle de vücut orantılarına güvenen ve gelinlikte fazla detaydan hoşlanmayan, başka bir deyişle dikkatleri üzerine çekmek isteyemeyen hanımlar, sadece modelleri tercih etmektedirler. Sade modellerde de tasarımcılar genel olarak dantel işlemelere veya hafif bir şekilde taş işlenmiş taşlara önem vermektedir. Çünkü bu tarz modellerde amaç gelinliğin dikkat çekiciliğini en aza indirerek, gelinliği giyen hanımın güzelliğine dikkatleri çekmektir. Bundan dolayı da sade modeller geniş bir kitleye hitap etmekte ve ilgi görmektedir. Fiyat olarak değerlendirildiklerinde ise, fazla detay içermediklerinden dolayı, diğer modellere kıyasla uygun fiyatlı olması, sade modellerin bir başka avantajıdır.

   

  Uygun Fiyatlarla Gelinlik Alışverişi

  Gelinlik alışverişinizi yaparken, online indirim fırsatlarını da göz önünde bulundurmanız tavsiye edilmektedir. Çünkü online alışveriş siteleri, sizlere yepyeni sade gelinlik modellerinde birbirinden cazip fiyatlar sunmakta ve gelinliğinizi, çok daha uygun fiyata satın alma imkanı sunmaktadırlar.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.