Resim Bulunamadı

Rihanna Saç Modelleri

 • Rihanna Saç Modelleri

  Rihanna saç modelleri son yıllarda en popüler olan saç modelleri arasındadır. Rihannayı tanıyan tüm genç kızlar rihanna saç modeli tercih etmektedirler.  Rihannanın hızlı yükselişi şarkılarının güzelliğinin yanı sıra tam bir star edasında komple bir güzelliği sayesinde olmuştur. Duruşu klipleri müzikleri şarkıları ve özellikle saç modelleriyle tüm dikkatleri üzerine çeker ve ilgi odağı olmuştur.

   

  Rihanna yeni saç modeli de son günlerde çok popüler olmuştur. Klasik saç kesimlerinden sıkılan genç kızlar ya da kadınlar daha marjinal olmak adına rihanna saç modeli diye tabir edilen farklı modellere yönelmişlerdir. Tüm cesaretlerini rihanna saç modelinin dünyaca tanınmışlığı sayesinde toplayan kadınlarımız, rihanna saç modeli kimlere yakışır diye sormadan bu cesaretle bu saç modelini deneme taraftarı olmuşlardır.

   

  Rihanna saç modelinin adı var mı yok mu bilinmez. Aslında her saç modelinin moda da saç dünyasında bir adı vardır ancak ülkemiz de hatta tüm dünya da bu şekil yapılan saç kesimi Rihanna saç kesimi olarak adlandırılmıştır. Rihanna saç modeli daha havalı olmanızı sağlayan, klasikten öte saç modelleridir. Rihanna saç modeli kimlere yakışır bana yakışır mı diye sormadan saçlarını bu modellerde yaptıran kadınlarda hayal kırıklığı da söz konusu olabilir. Rihanna saç modellerinden birini kendinize uygulamak istiyorsanız mutlaka ama mutlaka yüz hatlarınızın kafa yapınızın Rihanna gibi olup olmadığına ya da çevrenizde bu modeli yaptıran ve beğendiğiniz kişi varsa onun gibi olup olmadığına dikkat edin. Çünkü her saç modeli her kafa da aynı güzellikte durmayacağı gibi çok kötü bir görüntüye de neden olabilir. Örneğin üç numara saç modeli bir kadını çok şık çok güzel çok marjinal gösterirken , daha tombul yüz hatlarına sahip bir kadını daha da kötü hale sokabilir.

   

  Yüzü daha ön planda tutan bu model yüz hatlarını saklamadığı için fazla kilolarınızın yüzünüz de dahi gözükmesine neden olur. İşte bu yüzden Rihanna saç modeli gibi tüm saç modellerinin size ne kadar yakışabileceğini düşünmeden bu riski göze almayın ki Rihanna saç modelleri özellikle Rihanna yeni saç modeli çok iddialı saç modelleridir. Rihanna saç modellerinin popüler kültürün getirilerinden biri olduğunu geçici olduğunu unutmamak gerekir. Rihanna saç modelinin uzun vadede saçınız da nasıl duracağı ya da çalıştığınız ortam da uygun olup olmadığına dikkat edin. Kısacası iddialı iseniz Rihanna saç modelleri tam size göre olabilir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Kabarık Saç Modelleri
  2016 Kabarık Saç Modelleri
  2016 Gelin Saçı Modelleri
  2016 Gelin Saçı Modelleri
  2016 Düz Saç Modelleri
  2016 Düz Saç Modelleri
  2016 Kıvırcık Saç Modelleri
  2016 Kıvırcık Saç Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.