Resim Bulunamadı

Renkli Gelinlik Modelleri

 • Renkli Gelinlik Modelleri

  Renkli gelinlik modelleri olur mu demeyin. Sizler isterseniz elbette olur. Özellikle çılgın ve farklı olmak isteyen gelin adayları renk renk gelinlikler ile endam edebilirler. Esasında renkli gelinlik modelleri her ne kadar farklı ve tarz dursa da pek tercih edilmeyen modellerdir. Çünkü gelinlik denilince herkesin aklına sadelik ve masumluk gelir. Beyaz gelinlik modelleri tam da bu masumluğu anlatırken siyah bir gelinlik modeli nasıl anlatabilir ki?

  Eğer sizler yine renkli gelinlik modeli için karar verdi iseniz o zaman birkaç farklı alternatif size sunabiliriz. Eğer isterseniz yine beyaz ağırlıklı bir model seçebilir ve onu aksesuarlar ile detaylandırabilirsiniz. Böyle bir durumda her iki tarzı da kullanmış olacak ve yine özel ve farklı bir model kullanmış olacaksınız.

  Tamamen renkli  gelinlik istiyorum derseniz, size en çok kullanılan pembe, siyah ve kırmızı modelleri önerebiliriz. Bu modeller aslında hemen hemen yurt dışında daha fazla kullanılmakta ve ülkemizde ise çok nadir görülmektedir. Marjinal ve tarz insanların çok daha rahat tercih edeceği bu modeller genellikle nişanlık olarak kullanılıyor ve çok yakıştırılıyor. Sizlerde renkli bir gelinlik giydiğinizde nişan töreni gibi algılanır ise hiç şaşırmayınız.

  Eğer illa renkli bir sıra dışı gelinlik giymek için fikir arıyorsanız size uçuk pembe rengin önerebiliriz. Çok şık olacak ve kesinlikle renkli bir alternatif olarak güzel duracaktır. Bunun dışındaki diğer tüm renkler için cesaretinizi toplayın ve tüm büyükleri ikna ederek gelinlik aramaya başlayın.

  Renkli gelinlik alırken oluşan bir olumsuzlukta kolay kolay bu tarz bir model bulamıyor olmanızdır. Sizler ancak beyaz bir model beğenip onun renkli olarak dikilmesini isteyebilirsiniz. Tam olarak renk ayarlamalarını yapınız ve özel olarak ton ayarlamasını seçiniz. Aksi takdirde aklınızdaki ile karşınıza çıkan model bir olmayabilir.

  Renkli gelinlik modelleri fiyatları elbette biraz daha farklı bir fiyatlandırmaya sahiptir. Daha fazla özen ve emek gerekeceği için bir tasarım gelinlik olarak algılanacak ve sizi biraz daha zorlayacaktır. Parasal konuları da hallettiyseniz, artık düğün gününde herkesin ağızlarının nasıl beş karış açık kalacağını hayal etmeye başlarsınız. Sizlerin bu marjinal gelinlik modeli ile çok farklı olacağınız kesin. Bizim size bir tavsiyemiz ise, bu durumu eş adayınıza mutlaka açıklamanız. Aksi takdirde renkli gelinlik modellerinden bir örnek gören damat görmek istemeyebilirsiniz. Tüm önlemleri alın ve hayallerinizin gelinliğine doğru yola çıkmaya başlayın.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.