Resim Bulunamadı

Renkli Gelin Ayakkabıları

 • Renkli Gelin Ayakkabıları

  Renkli gelin ayakkabıları önceki senelerde aklımıza bile gelmeyecek bir moda akımı olmuş durumdadır. Önceden gelin ayakkabısının sadece beyaz olabileceğini düşünüyorduk. Ancak zaman geçtikçe insanlar bir çok yeniliğe ev sahipliği yapıyorlar. Zaten modanın en güzel kısmı da bu yeniliklerden oluşuyor. Farklı bir görünüm elde ederek diğerlerinden farklı olmak ile oluşuyor.

   

  Son zamanlarda dikkat ettiğim bir şey var. Bazı gelinliklerin çok daha iyi bir şekilde gözler önüne serilebilmesi için kesinlikle renkli bir ayakkabı tercih edilmesi gerekiyor. Bazen gelinlik sade oluyor ve bu gelinliğin kesinlikle doğru bir ayakkabı ile tamamlanması gerekiyor. İşte bu noktada renkli olan ayakkabılar ön plana çıkıyor.

   

  Ne Zaman Renkli Gelin Ayakkabıları Tercih Edilmeli?

   

  Çok sade ve düz bir gelinlik seçtiniz diyelim; burada yapılması gereken şey gelinliğe bir hareket kazandırmak olacaktır. Ancak gelinliğe bir hareket kazandırmak için illa farklı detayları barındırması gerekmez. Bazen de gelinliği tamamlayabilecek detay ayakkabıdır. Eğer siz de fazlası ile düz bir gelinlik aldı iseniz; kuşağınız ve ayakkabınızın renkli olmasını tercih edebilirsiniz.

   

  Renkli Gelin Ayakkabıları Tarzımı Yansıtabilir Mi?

  Tarzınız ne olursa olsun düğün gecenizde mutlaka uyum içerisinde olmalısınız. Eğer eğlenceli bir yapınız varsa mutlaka renkli bir ayakkabı seçin. Tamamen beyazlara bürünmek yerine kendinize biraz renk katmış olabilirsiniz. Belki de düğün geceniz için mükemmel bir esprili bakış elde etmiş olursunuz. Bu tercihiniz ile de esprili yapınızı ön plana çıkarmış olabilirsiniz.

   

  Sade bir şıklık arayan bir kişi olabilirsiniz. Bu noktada da sadeliğiniz tamamen sıradan olmasın diye düşündüğünüz zaman farklı renkte bir ayakkabı seçebilirsiniz. Bu şekilde hem sade olursunuz hem de dümdüz bir görüntü elde etmekten kurtulmuş olursunuz. Renkli ayakkabı seçmek için illa çılgın olmanıza gerek yoktur.

   

  Renkli Gelin Ayakkabıları Hangi Gelinlikler İle Birlikte Kullanılmalıdır?

  Kısa etekli bir gelinlik giyecek iseniz; kesinlikle renkli ve hatta desenli bir ayakkabı kullanmanızı öneririm. Çünkü bu sene gelinler içlerinde ki kız çocuğunu harekete geçirmiş gibi duruyorlar. Her yerde renkli ve desenli ayakkabılar bulunuyor. Kısa etekli bir gelinlik ile birlikte bunu gözler önüne sermeniz daha kolay olacaktır.

   

  Ancak illa ki kısa etekli bir gelinlik giymenize gerek yok. Gelinlik tercihiniz ne olursa olsun bu ayakkabılar arasından bir tercih yapabilirsiniz. Tam olarak gelinlik modeliniz ile uyumlu olabilecek bir renk ya da desen seçmek için renkli gelin ayakkabıları arasında bir araştırma yapmanız gereklidir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Topuksuz Gelin Ayakkabıları
  Topuksuz Gelin Ayakkabıları
  Desenli Gelin Ayakkabıları
  Desenli Gelin Ayakkabıları
  2013 Gelin Ayakkabıları
  2013 Gelin Ayakkabıları
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.