Resim Bulunamadı

Rahat Kot Modası

23 Nisan 2014
 • Rahat Kot Modası

  Rahat kot modası son zamanlarda gençler arasında oldukça yaygın olan bir moda olmaya devam ediyor. Gerçekten de gençler artık ilk önce kendi rahatlarını düşünüyorlar. Elbette ki uyumlu bir giyim onlar için de büyük bir önem taşıyor ancak genel olarak spor tasarımlar arasından tercihler yapıyorlar. Spor ürünler ile daha rahat ettikleri için her zaman bu ürünler arasından tercihlerini yapmaya devam ediyorlar.

  Mesela dar kot bile seçecek olsalar likralı modeller arasından tercihler yapıyorlar. Bu da hareket özgürlüklerini kısıtlamıyor ve de kendilerini iyi hissetmelerinde yardımcı oluyor. Gençler artık dar elbiseler ve de kendilerini rahat hissedemeyecekleri ürünler arasından kararlar vermiyorlar. Artık herkes kendi rahatını düşünüyor ve de buna uygun ürünler almaya devam ediyor.

   
  Rahat Kot Modası Hangi Yaş Grubuna Hitap Ediyor?
   
  Her insan her zaman kendisini rahat hissetmek ister. Genel olarak çok şık olmayı istesek bile her zaman rahat ürünler arasından kararlar vermek isteriz. Kot tercihleri yaparken buna gerçekten de dikkat etmemiz gereklidir. Çünkü rahat olmayan bir kot ile bütün bir gün bizim için sıkıntılı olabilir. O nedenle de aslında genelde gençlerin tercih ettikleri rahat tarzlar olsa bile her yaştan insan kendisi için kot seçerken rahat olanları seçmek, istiyor.
   

  Rahat Kot Modası Ne Demek?

  Genel olarak bayanlar dar kotlardan hoşlandıkları için rahat bir kot demek onlar için bol bir kot demek anlamına gelebilir. Oysa ki dar bile olsa esnek kot kumaşı ile birlikte insanı rahatsız etmeyecek türden modeller de vardır. İşte rahat kot diye tabir ettiğimiz de katı ve kesinlikle esnemeyen bir kot yerine rahat hareket edebileceğiniz bir kot demektir.
   

  2014 Rahat Kot Modası

  2014 senesi rahatlık ve şıklığın bir arada olabileceğini bize gösteren bir sene oldu. Gerçekten de insanlar şık olmanın anlamını rahat hissedemedikleri ürünleri giymek olarak düşünüyorlardı. Ancak zaman geçtikçe bunun anlamının aslında böyle olmadığını anlamış oldular. Kot seçmek insanlar için çoğu zaman biraz zorlu oluyordu.
  Çünkü genelde dar ve esnek olmayan kotlar bayanların kendilerini çok rahatsız hissetmelerine sebep oluyordu. Bu nedenle de insanlar son zamanlarda kendileri için değişikliklere gittiler. Hem dar olup hem de rahat olan kotlar görmek istediler. Tabii ki de modacılar her zamanki gibi isteklere cevap verdiler ve de rahat kot modası karşımıza çıktı.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.