Resim Bulunamadı

Prenses Gelinlik Modelleri 2015

 • Prenses Gelinlik Modelleri 2015

  Prenses gelinlik modelleri 2015 trendleri arasında bu sene de önemli bir yer almaktadır. Yaz aylarının gelmesiyle düğün sezonu da açıldı. Bu özel gününüz için gelinlik arayışı içerisindeyseniz ve halen bir seçim yapamadıysanız gelinlik modellerimize göz atmanız size yardımcı olacaktır. Biliyorsunuz ki gelinlik seçimi düğün hazırlıklarının en başında gelmektedir ve her gelin o gün kusursuz ve büyüleyici görünmek ister. Doğru ve içinize sinen gelinliği seçmek bu noktada çok önemlidir.

  2015 En Güzel Prenses Gelinlik Modelleri

  Prenses gelinlikler sade ve şık görünümleriyle bir çok gelinin tercihi ve en popüler gelinlik modeli olmaya devam ediyor. Her geçen yıl daha da popüler olan bu modeller gerçekten yapılabilecek en güzel seçimlerden biri.  Bu yılın en güzel modelleri ise dantelli prenses gelinlikler. Gelinliğe en çok yakışan detay olan dantel bu modellerde de çok güzel duruyor. Asil bir görünüm arayan gelinlere mutlaka denemelerini öneririz.

  Prenses Gelinlik Çeşitleri Nelerdir?

  Straplez prenses gelinlikler en çok tercih edilen çeşitlerindendir. Toplu bir saçla boyun bölgenizi açan bu modelleri hoş ve zarif bir kolyeyle tamamlayabilirsiniz.

  Taşlı modeller ise bir çok gelinin tercihi. Daha gösterişli bir gelinlik isteyenler taşlı gelinlikler ile ışıldıyor. Bütçenize uygun olarak çeşitli taşlarla süslenmiş prenses gelinlik modelleri de güzel bir tercih olacaktır.

  Sezonun vazgeçilmez modeli ise dantelli prenses gelinlikler. Dantelin zerafeti ve prenses formunda eteğin birleşimi ile göz kamaştıracaksınız. Danteli tüm gelinlikte kullanacağınız gibi detay olarak da tercih edebilirsiniz; tamamen sizin zevkinize kalmış.

  Prenses gelinlik modelleri kimlere yakışır?

  Boyunuz normal ve normalin üzerinde ise prenses gelinlik modelleri sizin için uygun olacaktır. Kısa boylarda etek kabarık olduğundan sizi daha da basarak kısa görünmenize neden olabilir. Armut tipi vücutlar için en ideal modeldir. İnce olan belinizi daha da vurgulayarak aşağıya doğru açılması ve kabarık eteğiyle prenses gelinlik modelleri mükemmel olacaktır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.