Resim Bulunamadı

Prenses Gelinlik Modelleri

 • Prenses Gelinlik Modelleri

  Prenses gelinlik modelleri, tıpkı 2013 yılının gelinlik modası ile birlikte çıkışa geçmişlerdir. Ünlü firmalar, bu yılki tasarımlarında prenses türü modellere yer vermesiyle birlikte bu durum genç hanımların dikkatini çekmiş ve bu sayede, prenses türü modeller son dönemlerin modasını oluşturmaktadırlar. Bu yılki koleksiyonlara göz attığınız taktirde, prenses türü modellerde farklı varyasyonların yer aldığını görebilirsiniz. Transparan, sırt kısmında dekoltesi bulunan veya kabarık modellere ev sahipliği yapan prenses türü gelinlikler, oldukça geniş bir yelpaze ile gelinlik arayışında olan hanımları kucaklamaktadır. Özellikle de bu yaz aylarında dikkat çekmiş olan prenses türü gelinlikler, düğün gününde zarif ve şık olmayı isteyen hanımların bir numaralı tercihi haline gelmişlerdir.

  Seçeceğiniz Modeller Size Uygun Olmalı

  Gelinlik seçiminde, seçtiğiniz model kadar, o modelin size uygun olup, olmaması da büyük önem taşımaktadır. Gelinlik modeli tasarımcıları, belirli başlı vücut tiplerine uygun tasarımlar yaratmaktadırlar. Örneğin, omuzlarınız dar ve kalçalarınız omuzlarınıza kıyasla genişse, vatkalı gelinlik modellerini tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Bunun yanı sıra üçgen bir vücuda sahipseniz de üst tarafı düz kesime sahip gelinlikler tercih edilmelidir. Prenses gelinlik modelleri ise, daha çok armut vücut tipi olarak tabir edilen hanımlara yakışmaktadır. Çünkü armut olarak adlandırılan vücut tipinde, omuzlar dardır ve bu darlığı ortadan kaldırmak için omuz kısmı daha şişkin olan modeller tercih edilmelidir. Bu nedenle de prenses gelinlikler omuz kısmı dar hanımlara uymakta ve bu hanımları çok daha şık göstermektedirler. Eğer sizin de vücut tipiniz bu tanımlayama uyuyorsa, dilediğiniz markanın prenses türü gelinliğini satın alarak, düğün gününüzde zarif ve alımlı olabilirsiniz.

  Kaliteli Markaların Yeni Sezon Koleksiyonlarına Göz Atmanızda Fayda Var

  Gelinlik seçiminde acele etmemeli ve mümkün olduğunca fazla markanın modellerine göz atmalısınız. Hatta bu konuda yayın yapan dergilere, internet sitelerine göz atarak, hangi modelin, hangi vücut tipinde daha uygun göründüğünü karşılaştırma imkanı bulabilir ve bu sayede size en çok yakışacak modeli kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Gelinlik seçimini en sonra bırakmak oldukça risklidir. Hayatınızın en önemli anlarından birisi olan düğününüzde, gerçekten şık ve zarif olmak istiyorsanız birçok modele göz atmanız gereklidir. Ancak, bu işlem için ayırdığınız zaman kısıtlıysa, kötü sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu nedenle de acele etmemeli ve özellikle de kaliteli markaların yeni sezondaki Prenses gelinlik modellerine göz gezdirmeniz önerilmektedir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.