Resim Bulunamadı

Pileli Etekler

11 Mart 2014
 • Pileli Etekler

  Pileli etekler kesinlikle modası asla geçmeyecek olan kıyafetler arasında yer alıyorlar. Bayanlar bu tarz etekleri her zaman gönül rahatlığı ile kullanabiliyorlar. Belki de bu nedenle her zaman farklı modelleri karşımıza çıkıyor. Aslında bu tarz eteklerin kendine has bir tavrı da bulunuyor. Yani liseye giden bir kız da giymiş olsa orta yaşlı bir bayan da giymiş olsa hemen üzerinde ki kıyafet ile bütünleşebiliyorlar.

  Belki de bu nedenle her sene olduğu gibi bu sene de moda denildiği zaman aklımıza geliyorlar. Sanıyorum daha çok uzun yıllar boyunca bu tarz etekleri görmeye devam edeceğiz. Herkes kendisi için bu tarz ürünler arasından kararlar vermek istiyor. Farklı kombinler yaparak aslında bir eteğin ne kadar farklı kıyafetler ile uyum sağlayabileceğini de görebiliyorlar.

   
  Pileli Etekler Her Yaşa Uygun Mudur?
   
  Genel olarak her yaşın ayrı bir giyim zevki olduğunu söylesek bile, bazı ürünlerin yaş sınırı olmadığını söylemeden geçemeyeceğim. Gerçekten de pileli etek modelleri çok uzun yıllardır bayanlar tarafından tercih ediliyorlar. Her yaşa uygun bir şekilde bu ürünleri alan bayanlar gerçekten de farklı kombinlerini kullanabiliyorlar. Siz de bu tarz bir etek almaya karar verdi iseniz, yaşınızın bir önemi olmadığını bilmelisiniz.
   

  Pileli Etekler Gömlek İle Uyumlu Mudur?

  Pileli bir etek en çok ne ile uyumludur diye sorarsanız; kesinlikle size gömlek, derim. Bu şekilde bir kıyafet seçtiğiniz zaman gerçekten de farklı bir kombin seçmiş olursunuz. Klasik bir görünüm ya da sade bir görünüm elde etmek istiyor iseniz, gömlekler ile uyum içerisinde kullanabilirsiniz. Hem sade bir giyim zevki benimsemiş hem de aynı zamanda şık bir görünüme sahip olmuş, olabilirsiniz.
   

  Pileli Etekler Genel Olarak Aynı Tarz Mıdır?

  Aslında her ne kadar tarz olarak birbirinin aynısı gibi dursa bile, her eteğin kendisine has farklı bir tarzı vardır. Mesela bazısı deridir, bazısı ekosedir ve bazıları da gerçekten de farklı detaylar ile süslenmişlerdir. Burada sizin yapmanız gereken şey kendi tarzınız ile en çok uyumlu olduğunu düşündüğünüz ürünler arasından bir karar vermek olacaktır.
  Gerçekten de bayanların yıllardır beğendiği ve kullanmaya devam ettiği modeller arasında yer alırlar. Bunca yıldır bu kadar çok bayan yanılıyor, olamaz. Siz de kendiniz için pileli etekler arasında bir inceleme yapabilir ve de tarzınız ile en çok uyan modeller arasından bir tercih yapabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.