Resim Bulunamadı

Pierre Cardin Gelinlik

 • Pierre Cardin Gelinlik

  Pierre Cardin Gelinlik, Avrupa’da en iyi olarak kabul edilen beş Fransız tasarım firmasından birisi olarak kabul edilmektedir. Marka, 1980’li yıllardan günümüze dek 140 farklı ülkede ürünlerini modayı takip eden bay ve bayanlar ile buluşturmaktadır. Sahip olduğu bu kaliteyi gelinlik modellerinde de korumayı başaran Pierre Cardin, Türkiye çapında 6 farklı ilde gelinlik modellerini müşterilerine ulaştırmaktadır. Oldukça şık ve bir o kadar da kaliteli gelinlik modellerini, evlenme çağındaki hanımlar ile buluşturan marka, diğer ürünlerinde yakaladığı dünya çapındaki kaliteyi, gelinliklerinde de müşterilerine sunmayı başarmıştır. Her yıl dünya gelinlik modasına yön veren tasarımları ile dikkat çeken Pierre Cardin, ülkemizde de düğün zamanı yaklaşmakta olan ve kaliteli bir gelinlik sahibi olmak isteyen hanımlara hizmet etmeye devam etmektedir. Eğer aradığınız gelinliğin farklı, ince detaylar barındıran bir tasarıma sahip olması gibi yönlerine önem veriyorsanız, gelinliğinizi mutlaka Pierre Cardin’den almanız tavsiye edilmektedir. Bu markanın gelinlikleri, kalitesi ile sizi büyüleyecektir.

  Her Zevke Uygun Birbirinden Kaliteli Modeller

  Pierre Cardin Gelinlik’in 2013 koleksiyonuna bakıldığında, her zevke hitap eden modellerin yer aldığı görülmektedir. Oldukça becerikli ve ünlü tasarımcıların ellerinden çıkan Pierre Cardin markalı gelinlikler, geçmiş yıllarda da olduğu gibi bu yıl da genç hanımların beğenisini kazanmışlardır. Markanın tasarımcıları bu yıl drapeli modellere ağırlı vermiştir. Markanın kalitesi ile oldukça güzel bir hal almış olan bu modeller hoşunuza gidecektir. Drapeli modellerde, farklı duvak seçenekleri de mevcuttur. Bu nedenle uzun, kısa veya duvaksız varyasyonları da deneme şansınız bulunmaktadır. Hanımların her daim gözdesi olan kuyruklu gelinlikleri de unutmayan tasarımcılar, bu alanda da oldukça iyi iş çıkarmayı başarmışlardır. Aynı zamanda vücut tipinize straplez gelinlikler daha çok yakışıyorsa, 2013 koleksiyonunda birbirinden şık straplez gelinlik modelleri de yer almaktadır. Gelinlik modeli seçimi kadar, gelinlik ile uyumlu bir duvak seçmek de büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle, beğendiğiniz gelinlik ile uyumlu olabilecek uzun, kısa duvak veya çiçek tercih edebilirsiniz. Bu tür detaylar, gelinliğinizi olduğundan daha şık gösterecektir.

  Gelinlik Modeli Kadar, Vücut Tipinizde Büyük Önem Taşımaktadır

  Pierre Cardin markalı gelinlikler her yıl olduğu gibi bu yılda şahanedirler. Ancak gelinlik seçiminde ilk olarak dikkat etmeniz, vücut tipinize hangi modelin uyumlu olduğudur. Bu nedenle de bir modelde karar kılmadan önce birden fazla Pierre Cardin Gelinlik modellerini deneyerek hangisinin size yakıştığını daha rahat görebilir ve bu sayede oldukça şık olabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.