Resim Bulunamadı

Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Modelleri

 • Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Modelleri

  Önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri, genç bayanların gelinlik seçimlerinde ilk tercihlerinden bir tanesidir ve ihtişamlı durması ile ünlü olan bir gelinliktir. Prensler kadar güzel olmayı isteyen bayanların tercih ettikleri gelinlik modelleri önü kısa arkası uzun gelinlik modelleridir.

  Bu konuda seçilecek gelinlik modelleri bayanların en önemli günleri olan düğünlerde damat dahil tüm  insanların dikkatlerini üzerine çekmelidir. Şık ve güzel bir gelinlik tüm insanların bayanları beğenmelerine sebep olmaktadır.

   

  Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Üzerinizde Güzel Durur Mu?

   

  Tabi ki bir gelin, bembeyaz kıyafeti ve masumiyeti ile tüm modelleri üzerinde son derece güzel taşıyacaktır. Bayanlar her halleri ile güzeldir yeter ki kendilerine yakışanı seçmeyi bilsinler. Ancak, her seçilen önü kısa arkası uzun gelinlik vücudunuzu güzel göstermeyebilir. Bu nedenle seçilerek gelinliğin dekolteleri vücudunuzun kötü yönlerini kapatmalı. Örneğin göğüsleriniz güzelse göğüz dekoltenizi açabilirsiniz. Sırtınızı açıkta bırakmak isterseniz sırtı açık gelinliklerden bir tanesini bulabilirsiniz. Bunun yanında bayanların genelinde omuzlar güzel olur eğer omuzlarınız güzelse omuzlarınızı açık bırakan bir gelinlik modeli edebilirsiniz. Dökümlü kumaşlarla yapılan kuyruklar daha zayıf gösterecektir. Bacaklarınız tombul ve düzgün değilse, ön kısımdaki miniyi olabildiğince kuyruk bölümüyle kapayabilirsiniz.

   

  Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Modellerinde Neler Olmalı?

  Gelinlik modellerinin ihtişamlı görünebilmesi ayrıca üzerine dikilen süslemelerle mümkün olmaktadır. Swarovski taşlarla süslü bir gelinliği tercih edebileceğiniz gibi, pullarla veya incilerle süslü bir gelinliği de tercih edebilirsiniz. Eğer bir kır düğünü yapacaksanız gelinliğin üzerinde renkli çiçeklerden oluşan bir tarzı uygulatabilirsiniz. Salonda yapılacak düğünlerde önü kısa arkası uzun kıyafetinizde her türlü abartı kullanılabilir. Bu tarz gelinliklerde kat kat inen kuyruklar oldukça ilgi çekiyor. Bu model aslında başlı başında abartıya sahiptir ve çok fazla süsleme kullanmasanız da çok şık görünebilirsiniz.

   

  Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Nasıl Kombinlenir?

  Önü kısa arkası uzun bir gelinlik sizi güzel göstermek için yeterli değildir. Gelinlikle birlikte kullanacağınız kombin de çok önemlidir. Bu model üzerinde kısa duvaklardansa bele kadar inen duvaklar daha güzel gösterecektir. Gelinliğin kuyruk bölümü son derece önemlidir. Zaten bu tarz gelinliklerde arka taraf yeterince ihtişamlı görünecektir. Duvağın yanında kullanacağınız çiçeğin de önemi vardır. Bu çiçek biraz daha büyük olursa daha iyi olacaktır. Gelinin ayakkabısı ise topuklu ve gösterişli olmalıdır. Önü kısa arkası uzun gelinlik ile güzel bir düğünle yeni hayatınıza adım atabilirsiniz.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.