Resim Bulunamadı

Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik

 • Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik

  Önü kısa arkası uzun gelinlik, genç bayanların gelinlik seçiminde ilk tercihlerinden biridir ve bu kıyafet gelinlik modellerinde ihtişamlı durmaktadır. Gelin olmak bir bayan için en önemli olaylardan biridir ve bu gün için yapılacak hazırlıklara aylar öncesinden start verilir. Gelin adayı ilk önce giyeceği gelinliğin modelini belirler ve buna uygun olarak da saç modeli ve diğer aksesuarlar seçilir. Önü kısa arkası uzun modeller ise prensesler kadar güzel olmayı isteyen kızlarımız tarafından sıkça tercih edilmektedir.

   

  Muhteşem Olunmalıdır

   

  Seçilecek gelinlik modeli harika olmalıdır ve bu özel günde damat dahil tüm konukların gözü gelinin üzerinde olmalıdır. Zaten düğünlerin yıldızları gelinlerdir. Fakat şık ve güzel bir gelin daha fazla ilgi toplayacaktır. Gelinliklerde dilediğiniz abartıyı kullanabilirsiniz ve özellikle bir salon düğünü yapıyorsanız. Gelin adayı tüm ihtişamıyla bir kuğu gibi süzülmelidir. Önü kısa arkası uzun bir gelinlikle bir kuğu zerafetini yakalayabilirsiniz. Bu gelinlik modeliyle tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

   

  Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Üzerinizde Güzel Durur Mu?

  Tabi ki bir gelin bembeyaz kıyafeti ve masumiyetiyle tüm modelleri üzerinde güzel taşıyacaktır. Ancak satın alacağınız önü kısa arkası uzun model vucudunuzun güzel yönlerini ortaya çıkarmalı. Mesela güzel göğüslere sahipseniz göğüs dekoltesini açabilirsiniz. Omuzlarınız güzelse, tüm omuzları ortada bırakacak bir gelinlik seçebilirsiniz. Sırtınızı açıkta bırakmak istiyorsanız, derin sırt dekolteli gelinlikleri seçebilirsiniz. Kilolu bir bayansanız gelinliğin kuyruk bölümünde fazla şatafat ve kabarıklık olmamalı. Dökümlü kumaşlarla yapılan kuyruklar daha zayıf gösterecektir. Bacaklarınız tombul ve düzgün değilse, ön kısımdaki miniyi olabildiğince kuyruk bölümüyle kapayabilirsiniz.

   

  Pırıltılar Ve Swarovski Taşlar

  Gelinlik modellerinin ihtişamlı görünebilmesi ayrıca üzerine dikilen süslemelerle mümkün olmaktadır. Swarovski taşlarla süslü bir gelinliği tercih edebileceğiniz gibi, pullarla veya incilerle süslü bir gelinliği de tercih edebilirsiniz. Eğer bir kır düğünü yapacaksanız gelinliğin üzerinde renkli çiçeklerden oluşan bir tarzı uygulatabilirsiniz. Salonda yapılacak düğünlerde önü kısa arkası uzun kıyafetinizde her türlü abartı kullanılabilir. Bu tarz gelinliklerde kat kat inen kuyruklar oldukça ilgi çekiyor. Bu model aslında başlı başında abartıya sahiptir ve çok fazla süsleme kullanmasanız da çok şık görünebilirsiniz.

   

  Doğru Kombinleyin

  Önü kısa arkası uzun bir gelinlikle kullanacağınız duvak tercihi de önemlidir. Bu model üzerinde kısa duvaklar veya en fazla bele kadar uzayan duvaklar daha şık görünecektir. Çünkü gelinliğin kuyruk bölümü yeterince ihtişamlıdır. Duvağınızda kullanacağınız çiçeğin biraz daha büyüğünü el çiçeği olarak kullanabilirsiniz. Gelin ayakkabısı ise topuklu ve gösterişli olmalı. Gelinliğin üzerinde kullanılan süslemeler ayakkabıda  kullanılırsa şık bir kombin elde edilir. Önü kısa arkası uzun gelinlik ile güzel bir düğünle yeni hayatınıza adım atabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.