Resim Bulunamadı

Nişanlık Modelleri 2013

 • Nişanlık Modelleri 2013

  Nişanlık modelleri 2013 serisi nişanlık arayanlar için şık ve göz alıcı modeller içeriyor. Nişanlık evliliğe giden en özel ev en güzel adımlardan biridir. Gerek kabalık bir ortamda, gerek ise aile içinde yapacağınız bir törende ne giyeceğinizi daha aylar öncesinden kara kara düşünmeye başlarsınız. Nişanlık seçimi yaparken önce ne tarz bir nişan olacağının kararını vermiş olun. Salon nişanı için ya da evde yapılacak nişanlar için farklı kıyafetler gerekebilir.

  Salon nişanları

  Eğer evliliğe olan ilk adımı bir salon nişanı ile yapacaksanız size çok daha gösterişli ve özel tasarım nişanlık modellerini önerebiliriz. 2013 nişanlık modelleri bu yıl çok daha fazla artıları ile tasarlanıldı ve daha fazla göze hitap etmeye başladı. Özellikle havalı ama çok kabarık bir elbise almak istemiyorsanız bu yılın favorisi olan hafif mini ve arkası tüller ile kaplanan modelleri tercih edebilirsiniz. Duruma ve ürünün modeline göre bu tüller istendiği zaman çıkıyor ve mini bir elbiseye de dönebiliyor. Bu sebeple nişanın sonlarına doğru farklı bir kıyafet tarzı yaratabilirsiniz.

  Aile arası yapılan nişanlar eğer nişanınız için fazla lüks bir kutlama düşünmedi ve sadece aile arasında olacak ise de aslında kıyafet konusunda işiniz biraz daha zor diyebiliriz. Siz çok daha sade, ama yine de göz alan bir nişanlık modeli bulmanız gerekir. Her ne kadar ev de olsa da, o ortamda buluna diğer tüm genç kızlardan daha önde olmalı ve sizin nişanlı kız olduğunuz hemen anlaşılmalıdır. Bu sebeple nişanlık modelleri 2013 koleksiyonlarından mini bir elbise seçebilirsiniz ve renkli olan bir kıyafet tercihi yapabilirsiniz. Evde kutlama yaptığınız için tüllü ya da çok fazla paletli olan kıyafetleri hiçbir zaman önermiyoruz. Bunların yerine hem sade hem de ama aynı zamanda size yakışan bir kıyafet olması yeterli olacaktır.

  2013 nişanlık modelleri arasından kararınızı hemen vermeyin. Eğer nişan gününüze bir hayli zaman var ise birkaç mağaza da denemeler yapın ve size yakışacak olan modeli az çok deneme yanılma ile incelemiş olun. Böylelikle yıllar sonra bile fotoğraflarınıza baktığınızda hep beğeneceğiniz ve iyi ki almışım diyeceğiniz kıyafetlere sahip olmuş olursunuz. Sizlerde bu özel gününüzün kıyafetini nişanlık modelleri 2013 serisinden seçin, gecenizi en iyi şekilde geçirin ve içinize sinen bir kıyafet ile herkese parmak ısırtın.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Yeni Nişanlık Modelleri
  2016 Yeni Nişanlık Modelleri
  2016 Nişanlık Modelleri
  2016 Nişanlık Modelleri
  2015 Nişanlık Modelleri Nelerdir?
  2015 Nişanlık Modelleri Nelerdir?
  Pembe Nişanlık Modelleri Nelerdir?
  Pembe Nişanlık Modelleri Nelerdir?
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.