Resim Bulunamadı

Miss Defne Gelinlik

 • Miss Defne Gelinlik

  Miss Defne Gelinlik, her yıl olduğu gibi bu yıl da genç hanımların hayallerini süsleyecek gelinliklere imza atmayı başarmıştır. 1995 yılından beri moda takipçilerine birçok alanda hizmet veren marka, 2005 yılından bu yana İtalyan tasarımcılar ile çalışmaya başlamıştır. Bu atılım firmanın gerek ülkemizde, gerekse de Avrupa’nın bazı ülkelerinde ve Ortadoğu’da markanın adının duyulmasını sağlamıştır. İtalyan tasarımcıları ile hanımların rüyalarını süsleyen gelinlik modelleri üretmeye başlayan Miss Defne markası, yeni sezon koleksiyonlarında fark yaratmayı iyi bilen firmalardan bir tanesidir. Yine bu yıl da farklı türlerde kaliteli gelinlikleri ile müşterilerinin karşısına çıkmayı başaran firma, Türkiye’nin birçok ilinde birbirinden şık tasarımlarını evlenme zamanı yaklaşan hanımlar ile buluşturmaktadır. Firmanın oldukça kaliteli olarak nitelendirilen tasarımlarına internet sitesi aracılığıyla göz atmak mümkündür. Bu yol ile aynı zamanda geçmiş sezonun modellerine de göz gezdirerek, fikir alışverişi yapabilirsiniz.

  Miss Defne Gelinlikleri İle Zarif Ve Alımlı Olun

  Düğün, birçok hanım için hayatının en önemli ve en mutlu anıdır. Bu nedenle de hanımlar, gerek düğünün yapılacağı yerin seçimi, gerekse de düğün gecesi boy göstereceği gelinlik seçimi konusunda oldukça titiz davranmaktadırlar. Eğer gelinlik konusunda titiz davranıyor ve kalitenin yanı sıra şıklığa da önem veriyorsanız, Miss Defne Gelinlik moellerine göz atmanız tavsiye edilmektedir. Miss Defne bu yılki gelinlik koleksiyonunda, kuyruklu modellerden hoşlanan hanımları unutmamıştır.Kuyruklu gelinlikler, uzun duvaklar ile oldukça hoş gözükmekte ve markanın tasarımcıları da bunu unutmayarak, 2013 koleksiyonunda birbirinden şık kuyruklu gelinlik modellerine yer vermişlerdir. Ancak şunu unutmamakta fayda var, eğer elma tipi olarak adlandırılan, vücutta göğüs, kalça ve belin yakın ölçülerde olduğu bir vücuda sahipseniz, kuyruklu modellerden kaçınmalısınız. Çünkü bu tür modeller, vücut ölçüleri orantılı olan hanımlara uygundur. Elma tipi bir vücuda sahipseniz, sert ve kalın kumaşlı, gemici yaka olarak adlandırılan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu tür modelleri de yine Miss Defne 2013 koleksiyonunda bulabilirsiniz. Bu yıl straplez modellerin öne çıktığı görülmektedir. Birçok firma koleksiyonlarında ağırlıklı olarak straplez modellere yer vermekte ve bundan dolayı Miss Defne markası de 2013 koleksiyonunda straplez modellere yer vermiştir.

  Gelinlikte Kalite Arayanlara

  Miss Defne markalı gelinlikler, gelinlikte kalite ve tasarım yönü kuvvetli modeller arayan hanımlara uygundur. Geniş bir model yelpazesine sahip olması sayesinde hemen her hanımın zevkine uygun modellerin bulunabileceği Miss Defne gelinlik modelleri, gelinlik çağındaki hanımları bekliyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.