Resim Bulunamadı

Miss Defne Abiye Modelleri

12 Ekim 2013
 • Miss Defne Abiye Modelleri

  Miss Defne abiye modelleri 1995 yılından beri müşterisiyle buluşan ve günümüzde marka haline gelen firmalardan biridir. Önceleri Defne Moda Evi adıyla gelinlik üretimi ile bu sektöre giren firma, günümüzde Avrupa ve Arap ülkelerinin birçoğuna ihracat yapmaktadır. Miss Defne ürettiği gelinlik, nişanlık ve abiyeleriyle ülkemiz piyasasında söz sahibi olmuştur.

   

  Neden Abiye Kıyafet Giyeriz?

   

  Abiye modeller özel kıyafetlerdir ve her bayanın gardırobunda bulunması gereken ürünlerdir.Günlük yaşamda kıyafetlerine gerekli özeni göstermeyen kadınlar bile bu özel günlerde farklı bir yapıya bürünerek şık olmayı isterler. Özel toplantıların, nişanların düğünlerin, kokteyllerin, gece yemeklerinin kıyafeti abiyelerdir. Günlük yaşamda giyilen kıyafetler bu tür organizasyonlarda abes kaçacaktır. Abiye kıyafet de bir ihtiyaçtır ve bayanların gardırobunda pek çok kıyafeti bulabilirsiniz. Ancak yeni bir organizasyon olduğunda yeni bir kıyafete olan ihtiyaç hiç bitmeyecektir. Bu gecelerde şık ve farklı olabilmek için büyük uğraşlar veren kadınlarımız, moda evlerinin ve mağazalarının yolunu tutarlar. Miss Defne moda evi yılların tecrübesiyle abiye seçiminizde size yardımcı olacaktır.

   

  Abiye Seçimi Nasıl Yapılmalı?

  Abiye seçimi titizlik gerektiren bir iştir ve amaç üzerinize yakışmasıdır. Bazen aklınıza bir model takılır ve o modeli aramaya başlarsınız. Ancak üzerinize giydiğinizde hayal kırıklığına uğrama ihtimaliniz de vardır. Başka birinin üzerinde görerek beğendiğiniz abiye, sizin üzerinizde aynı güzellikte durmayabilir. Kataloglardaki modellerin vücutları gayet düzgün ve üzerilerine ne giyseler yakışır. Sizin vücut hatlarınız ise onlar gibi değilse, kendi vücut hatlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekecektir. Miss Defne moda evinin yetkilileri sizlere kıyafet seçiminizde yardımcı olacaktır.

   

  Hangi Abiyeyi Giymeliyim?

  Uzun boylu ve zayıf bir bayansanız hemen hemen tüm modeller üzerinizde güzel duracaktır. Ancak kilolu bir bayansanız size uygun kıyafeti bulmak biraz daha zorlaşıyor. Miss Defne abiyelerinde bulunan uçuşan etekli abiyelerden birini tercih edebilirsiniz. Swarovski taşlarla süslenen abiyeler sizi olduğunuzdan da zayıf gösterecektir. Göbek bölgeniz kilolu ise, göğüsten itibaren aşağıya doğru bollaşarak süzülen abiyeleri satın alabilirsiniz. Markanın model çeşidi oldukça geniş ve ne isterseniz bulabiliyorsunuz. Straplezler, dantelliler, tek omuzlular, önü kısa arkası uzun modeller, balık elbiseler ve bunun gibi tüm modelleri bulabilirsiniz.

   

  Yüzlerce Miss Defne Abiye Modeli Arasından Nasıl Seçim Yaparım?

  Miss Defne moda evinin abiye modellerini dilerseniz internet sitesinden görerek de sipariş verebiliyorsunuz. Tarzınıza uygun bir abiyeyi yüzlerce model çeşidi arasından bulmanız hiç de zor olmayacaktır. Hemen her renkte çalışılan abiyelerden birisi mutlaka zevkinizi yansıtıyordur. Moda renklerin dışında klasik olarak çalışılan kırmızılar, siyahlar ve beyazlar sizleri bekliyor. Miss Defne abiye modelleri ile muhteşem şıklığı yakalayarak, geceye damganızı vurabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.