Resim Bulunamadı

Mendil Etek Gelinlik Modelleri

 • Mendil Etek Gelinlik Modelleri

  Mendil etek gelinlik modelleri, örneklerini çok sıkça gördüğümüz ama halk arasında kat kat diye adlandırdığımız gelinlik modelleridir. Aslında kat kat derken sizler düz olarak birkaç kat düşünmeyin.  Her kat üstüne de oluşan onlarca yeni tül parçaları gibi de düşünebilirsiniz. Her parçası ayrı gibi duruyor ve böylelikle çok kabarık bir gelinlik modeline ulaşmış oluyor. Bir nevi kabarık gelinlik modeli olarak da geçen bu model özellikle zayıf olan gelin adayları için çok kullanışlı olacaktır.

  Aslında mendil etek gelinlik modellerini ortaya çıkarmak ve tasarımını yapmak çok kolay değildir. Her katta yapılan bu tül detayları çok özel ve eşit olarak yapılmalıdır. Dilerseniz sadece gelinliğin bir kısmını düz olarak, bir kısmını de mendil olarak tasarlayabilirsiniz.

  Eğer sizler de mendil gelinlik modellerinde karar verdiyseniz denge orantısını çok iyi ayarlamalısınız. Etek kısmında bu kadar hareketli olan modelin üst kısmı ise tam tersi sade ve yalın olmalıdır. Aksi takdirde her iki tarafta birbirini kapatacak ve gelinliğiniz ön plana çıkmayacaktır. Üst kısmın da biraz taşlar ile hareketlendirebilir ama genel hatları ile fazla abartmamalısınız.

  Gelinlik modelinizde dilerseniz üst kısmını staplez olarak da kullanabilirsiniz. Bir hayli memnun kalacak ve gelinliğinizin etek kısmı daha da hareketli bir görüntüye kavuşmuş olacaktır. Sizler hayallerinizin gelinliği için karar verirken mutlaka deneme yapmalı ve diğer modelleri de hiç değilse üzerinizde birkaç kere giyip bakmalısınız.

  Eğer özellikle boyunuz uzun ve birazda fiziğiniz yerinde ise mendil etek modelleri sizlere çok yakışacak. Aksi takdirde kilolu olmanız durumunda sizi daha fazla kilolu gösterebilir. Bu sebeple daha düz bir model ya da prenses etek modellerine bakabilirsiniz.

  Her zaman düğün gününüze çok özel ve dikkat çekici olmak istediyseniz bu model tam size göre olacak. Üstelik 2014 gelinlik modelleri şimdiden sizler için vitrinlerdeki yerini aldı ve bu yıl yine sıkça mendil modellerini görmeye başladık. Özellikle beyaz renk ile daha hoş duran bu model de yine dilerseniz kırık beyaz olarak da tercih yapabilirsiniz. Gelinlik provalarınızı aksatmadan takip etmeli kabarıklık durumunu istediğinize göre fazlalaştırıp azaltabilmelisiniz. Rahat edeceğiniz bir moda evi ile çalışmak her zaman çok daha mantıklı olacaktır. Özellikle tarzınıza yakın firmaları tercih edin ve düğün gününüzde en özel gelin olma hedefinizi an ve an yerine getirmeye çalışın. En özel gelinlik modellerinden olan mendil etek gelinlik modelleri ile sizlerde en özel gelin unvanını almaya hak kazanın.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.