Resim Bulunamadı

Mat Oje Modası

9 Şubat 2014
 • Mat Oje Modası

  Mat oje modası genel olarak her yaş grubundan bayanın tercih ettiği bir seçimdir. Çünkü parlak ojeler her zaman kullanılamaz. Ancak mat bir renk seçtiğiniz zaman her zaman bu ürünü tercih edebilirsiniz. Çünkü tüm kıyafetleriniz ile uyumlu olacaktır. Gündelik zamanlarda da bu şekilde mat renkler arasından kararlar verebilirsiniz.

  Bayanlar tüm katıldıkları organizasyonlarda bu şekilde mat renklerden yararlanmaya devam ederler. Çünkü elbiseniz gösterişli de olsa, gösterişten uzak da olsa kesinlikle mat renklerde olan ojeler arasından karar verebilirsiniz. Seçtiğiniz hiçbir kıyafet için abartı bir tercih olmaz ve bu nedenle dilediğiniz her zaman kullanabilirsiniz.

   
  Mat Oje Modasına Uymalı Mıyım?
   
  Göşterişten ve abartı giyimden uzak bir bayan iseniz; yapmanız gereken tek şey mat renkleri her zaman hayatınızın bir köşesinde barındırmak olacaktır. Çünkü bu renkler bütün seçtiğiniz kıyafetler ile son derece uyumludurlar. Gündelik giyim tercihlerinizde parlak renkler zaten size uyumlu olmayacaktır. Kıyafetleriniz ile de sırıtacaklardır.
  Bu nedenle gündelik kıyafetleriniz ile uyumlu ojeler sürmek istiyor iseniz; mat olan renkleri tercih etmelisiniz. Parlak renkler genelde sadece geceleri tercih edilmelidir. Gece elbiseleri ve abiyeler ile birlikte kullanılmalıdır. Ancak gündelik zamanlarda ve işe giderken tercih ettiğiniz kıyafetleriniz ile uyumlu olmasını istiyor iseniz, mat renklere bakmalısınız.
   

  Mat Oje Modası Renk Tercihlerim Nasıl Olmalıdır?

  Her renk oje seçiminde mat olan seçimler yapabilirsiniz. Mat olan oje renkleri aslında size daha sade bir hava katacaktır. Gösterişsiz ve sade bir seçim olacaktır. Eğer abartı ve gösterişi sevmeyen bir kişi iseniz mutlaka mat renklere bakmalısınız. Diğer türlü gerçekten de gündelik bir giyim için oldukça abartılı bir tercih olabilir. O nedenle parlak renklere bakmamalısınız.
   

  Mat Oje Modası Gece Kıyafetleri İle Kullanılır Mı?

  Gece dışarı çıkmayı seven bir kişi iseniz, yapmanız gereken tek şey gece dışarı çıkarken uyum içerisinde giyinmektir. Gittiğiniz organizasyonlarda her zaman ilgi çeken bir kişi olmak istersiniz. Ancak parlak renkli bir kıyafet de giyseniz parlak renklerde olmayan bir kıyafet de giyseniz, sizin için mat oje tercihi mantıklı olacaktır.
  Siz de gece dışarı çıkarken abartı olmayan bir sadelik içerisinde giyiniyor iseniz; yapmanız gereken tek şey mat olan bir oje tercih etmektir. Zaten 2014 senesi sadelik ve doğallıktan yana olan bir sene oldu. Siz de sade ve doğal olan bir bayan iseniz; mat oje modası size de uygun olacaktır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.