Resim Bulunamadı

Makyaj Sabitleyici Seçimi

17 Nisan 2014
 • Makyaj Sabitleyici Seçimi

  Makyaj sabitleyici seçimi makyajınızın mükemmel bir görünüme sahip olması için çok önemlidir. Çünkü gerçekten de makyajınızın sabit kalması ve de akmaması sizin için çok büyük bir önem taşır. Bu noktada sizin yapmanız gereken tek şey de kesinlikle incelemeler yapmak ve de doğru ürünler arasından kararlar vermektir.

  Elbette ki böyle bir tercih yaparken cilt tipiniz de oldukça büyük önem taşır. Yağlı ciltler genel olarak su bazlı ürünler arasından tercihler yaparlar. Çünkü amaç makyajınızın son derece güzel görünmesini sağlamaktır. O nedenle de siz doğal bir görünüme sahip olabilmek adına bu şekilde farklı incelemeler yapmalı ve de buna göre de ürünleri seçmelisiniz.

   
  Makyaj Sabitleyici Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim?
   
  Burada en çok dikkat etmeniz gereken şey kesinlikle cilt tipinizdir. Cilt tipiniz ile uyumlu olan bir sabitleyici seçebilmek sizin için oldukça önemlidir. Siz de kendiniz için incelemeler yaparken öncelikle cilt tipinize bakmalısınız. Daha sonra farklı ürünlere bakabilirsiniz. Yağlı ya da karma ciltte bir kişi iseniz; makyaj sabitleyici seçerken gerçekten de daha dikkatli olmalısınız.
   

  Makyaj Sabitleyici Seçimi Yaparken Marka Önemli Midir?

  Cildiniz ile bire bir temas eden bir şey alacaksınız. Makyajınızın sabit kalması ve de akmaması için bu üründen yararlanacaksınız. O nedenle cildiniz için kullandığınız bu ürüne önem vermelisiniz ve de bu ürünü tercih ederken gerçekten de dikkatli davranmalısınız. Marka önemli midir sorusuna gelince aslında markadan çok kalite önemlidir. Cildinize direkt olarak süreceğiniz bu krem için mutlaka iyi bir markanın tasarımını almanız gereklidir.
   

  Kış Aylarında Makyaj Sabitleyici Seçimim Nasıl Olmalıdır?

  Kış aylarında hava daha kirlidir. Bunun yanı sıra sürekli soğuktur ve de bu soğuk zamanlarda cildiniz kuruyabilir. Bu nedenle seçimler yaparken aslında nemlendirici olan makyaj sabitleyicilerden yana tercihlerinizi kullanabilirsiniz. Kendiniz için her zaman doğru ürünler arasından bir karar vererek farklı markaları inceleyebilirsiniz.
  Ancak yine de siz yağlı bir cilde sahip iseniz, kesinlikle yaz ya da kış ayları olması fark etmeden kendiniz için doğru ürünlere bakmalısınız. Kesinlikle seçtiğiniz tüm kremler gibi makyaj sabitleyiciniz de su bazlı olmalıdır. Sonuçta amaç makyajın parlamaması ve de akmamasıdır. Bu nedenle de yağlı ciltler bu konuda çok daha fazla dikkatli olmalıdırlar ve de buna göre ürünleri almalıdırlar. Yani cilt tipiniz ve mevsimler değişimler makyaj sabitleyici seçimi konusunda büyük bir etkiye sahiptirler.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.