Resim Bulunamadı

Kuyruklu Gelinlik Modelleri Nelerdir?

 • Kuyruklu Gelinlik Modelleri Nelerdir?

  2015 yılının dikkat çekici modellerinden olan Kuyruklu Gelinlik Modelleri Nelerdir bu yazımızda bahsedeceğiz. Gelinlik seçimi gelin adayları için çok önemlidir. Hayal ettikleri gelinliği bulmak ve içine sinen bir gelinlik giymek isterler. Bu yüzden uzun bir arayış dönemi başlar. O kadar çok gelinlik modeli var ki hepsi de birbirinden güzel. Bu da doğal olarak seçim yapmayı zorlaştırıyor. Size yardımcı olmak için bugün kuyruklu gelinlik modellerinden bahsediyoruz.

  2015 Kuyruklu Gelinlik Modelleri Nelerdir?

  Kuyruklu Gelinlik Modelleri upuzun kuyrukları ile zarif ve zengin bir görünüm içindedirler. Upuzun kuyruklar dikkat çekici özellikleri ile gözleri üzerine toplarlar. Pek çok gelin adayının tercihi olmaya devam ediyor. Yıllar geçse de popülerliğini asla kaybetmedi. Gösterişli seçimler yapmayı seven gelinlerin bir numaralı tercihidir.

  Balık etek formundaki gelinlikler uzun kuyruklu olabilirler. Bu model diz kapağına kadar daralması ve sonra genişleyerek kuyruk ile devam etmesi ile çok estetik görünüyor. Kuyruklu gelinlikler arasındaki en güzel gelinlik formu olduğunu düşünüyorum.

  A kesim gelinlikler de uzun kuruklar yakışıyor. Özellikle sade bir gelinliğin kuyruk detayı ile zenginleştirilmesi çok şık ve asil oluyor. Dantelli gelinliklerde dantelden oluşan zarif kuyruklar da bu yılın favori modelleri arasında yerini aldı.

  Kuyruklu Gelinlik Modellerini Tercih Etmeli miyim?

  Her ne kadar zarif ve mükemmel olsalar da bu gelinlikleri taşımanın zor olmalarını söylemeden geçemeyiz. Bu modelle yürümek ve kuyruğu idare etmek zordur. Bu konuda zorlanmayacağınızı düşünüyorsanız tercih edin. Ayrıca düğünün yapıldığı mekan da önemlidir. Salon düğünleri için daha uygundur. Kır düğünlerinde bu gelinlikle zorlanabilirsiniz. Gelinliğin kuyruğuna basılması gibi durumlar olacağını her zaman göze almalısınız.

  Kuyruklu Gelinlik Modellerinin Fiyatları Nelerdir?

  Diğer modellerde olduğu gibi kuyruklu gelinlik fiyatları da aldığınız yere, kullanılan kumaş ve malzeme kalitesine göre değişebilir. Geniş bir fiyat yelpazesi olduğunu söyleyebilirim. Yaklaşık 1,500 Tlden başlayarak 10.000 TL civarlarına kadar fiyatlar çıkabilir.

  Kuyruklu Gelinlik Modelleri Nelerdir görsellerimizden inceleyebilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.