Resim Bulunamadı

Kot Gömlek Modelleri

13 Nisan 2014
 • Kot Gömlek Modelleri

  Kot gömlek modelleri son zamanlarda birbirinden farklı tarzları ile birlikte tüm ilgileri üzerine çekmeye devam ediyor. Gerçekten de modacıların mükemmel tasarımları insanları oldukça etkiliyor. Birbirinden farklı ve de yeni modeller ile birlikte artık insanlar kendilerini harika hissediyorlar. Her tarza uygun birbirinden yeni modeller göz doldurmaya devam ediyorlar.

  Üstelik eskiden sadece kış sezonlarında tercih edilen bu tarz ürünler artık yaz sezonları için de uygun ve ince bir kumaştan tasarlanıyorlar. Yani kot gömlek seven herkes artık kendisi için her sezon dilediği gibi bu ürünler arasından kararlar verebiliyorlar. Bu da bir çok insan için oldukça farklı ve de mantıklı duruyor. Çünkü sevdikleri ürünlere her an ulaşabiliyorlar.

   
  Kot Gömlek Modelleri Kumaşları Bakımından Çok Kalın Mıdır?
   
  Kot gömlekler, ilk moda oldukları zamanlarda gerçekten de sadece kış aylarına uygun kumaşlardan tasarlanmışlardı. Kış aylarında giymeleri için de kalın bir kumaş tercih etmişlerdi. Ancak zaman geçti ve de insanlar bu ürünleri gerçekten de çok fazla beğendiler. Bu nedenle de kendileri için daha ince kumaşlardan yapılmış olan ürünleri tercih etmeye başladılar. Yani artık ince kumaşlardan tasarlanmış gömleklere de denk gelebilmek mümkün duruyor.
   

  Kot Gömlek Modelleri Kesimleri Bol Mudur?

  Kot gömleklerin kesimleri incelendiği zaman bazen bol kesimler arasından tercihler yapabilirsiniz. Eğer dar kot ya da dar bir mini etek ile birlikte kullanacak iseniz, bol kesimler arasından tercihler yapmanız mantıklı olacaktır. Ancak yine de dar kesimler ve de tam sizin üzerine uygun olabilecek büstiyer tarzı kesimlerde de incelemeler yapabilirsiniz.
   

  Kot Gömlek Modelleri Hep Aynı Tarz Mıdır?

  Kot gömlek denildiği zaman aklımıza sadece spor ve rahat giyim tercih eden kişiler gelir. Ancak farklı kıyafetleriniz ile kombin yaptığınız zaman kot gömlek ile de şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Mesela bir mini etek üzerine kot gömlek tercihi ve de topuklu bir ayakkabı tercihi ile birlikte gerçekten de son derece mükemmel ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.
  O nedenle de kendi tarzınıza uygun bir hale getirebilmek için belki de farklı detayları olan ya da işlemeleri olan gömlekleri de incelemelisiniz. Çünkü artık kot gömleklerde dantel detayından boncuk detayına kadar bir çok işleme ve detay görebilirsiniz. Yapmanız gereken aslında kot gömlek modelleri arasında bir inceleme yapmak ve de kendi tarzınız için en doğru olan ürünleri de bulmak, olacaktır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.