Resim Bulunamadı

Kot Etek Modelleri

12 Nisan 2014
 • Kot Etek Modelleri

  Kot etek modelleri her sezon olduğu gibi bu sezonda herkesin dikkatini çeken modeller arasında yer almaya devam ediyorlar. Gerçekten de bir çok insan kendisi için farklı incelemeler yapıyor ve de farklı kesimlerde olan ürünleri de incelemeye devam ediyor. Aslında yıllar geçse bile hiç geçmeyen kot etek modası insanı hayrete düşürebilir. Modası hiç geçmeyen ürünler arasında yer almaya devam ediyor.

  Aslında her sezon farklı kombinlerde kullanılabilmesi açısından herkes bu ürünler arasından kararlar veriyor. Her insan kendisi için farklı tasarımlara bakmak ve de bunlar arasından kararlar vermek istiyor. Yaz, kış, sonbahar ve de ilkbahar gibi yılın her mevsiminde ve her sezonunda kullanabileceği ürünler arasından kararlar vermek istiyor. Kot etekler de her mevsim kullanılabilen ürünler arasında yer alıyorlar.

   
  Kot Etek Modelleri Benim Tarzıma Uygun Modeller Midir?
   
  Kot etekler farklı kesimlere sahiplerdir. Yani küt bir kesimden tutun da pileli etek kesimlerine kadar bir çok farklı şekilde karşımıza çıkarlar. Burada önemli olan şey gerçekten de bu ürünlerin size uygun olup olmadığıdır. Siz hangi tarz ürünleri daha çok beğeniyor iseniz; o tarza uygun olan tasarımlar arasında bir inceleme yapmalı ve de o tarz bir kesimden ürün almalısınız.

   

  Kot Etek Kesimleri Arasından Hangisi Bana Daha Çok Yakışır?

  Eğer zayıf ve bacakları düzgün bir bayan iseniz mini kesimler sizin için uygun olacaktır. Eğer ince belli bir bayan iseniz belden oturtmalı ve pileli olan modellere bakabilirsiniz. Ya da uzun kesim olan modellere de bakabilirsiniz. Kendi vücudunuzu en iyi siz tanırsınız ve de kendi vücudunuza uygun olan ürünler arasından kararlar vermeniz daha mantıklıdır.
   

  Kot Etek Modelleri Farklı Detaylara Sahip Midir?

  Gerçekten de artık düz kumaşlar ya da kotlar tarihe gömüldü, diyebiliriz. Artık insanlar spor bir tarz tercih etseler de klasik bir tarz tercih etseler de hep farklı detaylar ile süslenmiş olan ürünler arasından kararlar veriyorlar. İnci detayı ya da kesik kırık taşlar ile süslenen tüm ürünler gerçekten de mükemmel bir görünüme sahip olmanızda etkili oluyor.
  O nedenle siz de yeni ürünler alacak iseniz, mutlaka kendiniz için farklı detayları barındıran ürünlere bakmalısınız. Dilerseniz inciler ile süslenmiş, dilerseniz kumaştan kemeri olan, dilerseniz deri detayına sahip, dilerseniz de yamalı görünüme sahip olan kot etek modelleri arasından bir tercih yapabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.