Resim Bulunamadı

2014 Kışlık Topuklu Ayakkabılar

 • 2014 Kışlık Topuklu Ayakkabılar

  2014 kışlık topuklu ayakkabılar artık raflarda yerlerini almaya başladılar. İlk olarak kış sezonu tasarımları bizlerin karşısına çıktı. Birbirinden farklı ve değişik tasarımlar ile birlikte gerçekten de büyük bir beğeni topladı diyebiliriz. Topuk modellerinden tutun da, şeritlerine kadar bir çok farklı tasarıma sahip olan ürünlere denk gelebiliriz.

   

  Bu sezon ayakkabı tercih ederken ayakkabı boyunun kesimine dikkat etmeniz gerekiyor. Ara boy olan botlarınızı şimdilik pek fazla tercih etmenizi önermiyorum. Bilekten kesim olan topuklu botlar bu senenin en çok beğenilen modelleri arasına girmeyi başarıyor. Bunun yanı sıra diz üstü kesimleri olan uzun botlar ya da çizmeler de tasarımcıların göz bebeği olmuş durumdalar.

   

  2014 Kışlık Topuklu Ayakkabılar Arasından Seçim Yapmalı Mıyım?

   

  Bir topuklu ayakkabı seçimi genel olarak kolaydır. Kendi tarzınıza ve beğenilerinize en uygun olan modeli seçebilmeniz gerçekten de zor değildir. Ancak konu kışlık ayakkabı seçimlerinde bot tarzı ürünler olduğu zaman gerçekten de biraz farklı olabiliyor. Bu noktada kesinlikle yapılması gereken bacak kalınlığınıza uygun bir model seçebilmenizdir.

   

  Çünkü eğer ki diz üstü kesimli bir bot ya da çizme alacak iseniz; kesinlikle bacak kalınlığınız bu noktada çok önemlidir. Çünkü güzel bir görünüm elde etmek isterken aslında kendi görünümünüzü daha kötü bir hale de sokabilirsiniz. Bu nedenle bu nokta gerçekten de çok önemlidir. Tercih yaparken kendiniz için en doğru ürünleri almanız gereklidir.

   

  2014 Kışlık Topuklu Ayakkabılar Hangi Renkleri Barındırıyorlar?

  2014 senesi genel olarak alışkanlıklarımızın bir nebze de olsa yıkıldığı bir sene olmaya devam ediyor. Kışlık ayakkabılar genel olarak koyu renkte olurlar diye düşünen herkesin düşüncelerinin farklı bir boyuta çekildiğini görüyoruz. Aslında bu kış rengarenk ayakkabı modelleri karşımıza çıkacak.

   

  2014 Kışlık Topuklu Ayakkabılar Kalın Topuklu Mu?

  Son zamanlarda bayanlar gündelik yaşantılarında kullanabilmek adına genel olarak kalın topuklu olan modeller arasından tercih yapıyorlar. Gerçekten de kalın topuk ayakkabılar arasından bir tercih yaptığınız zaman kendinizi daha rahat hissedersiniz. İnce topuklu olan tasarımlar genel olarak gece gezmelerinde tercih edilen tasarımlar arasında bulunmaya devam ediyorlar.

   

  O nedenle bir tercih yaparken yapmanız gereken şey aslında kesinlikle kullanım alanınıza göre bir karar vermektir. Bu nedenle öncelik olarak yapmanız gereken şey kesinlikle ayakkabınızı nerede giyeceğinize karar vermek olacaktır. Sonrasında 2014 kışlık topuklu ayakkabılar arasından kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Gelin Ayakkabı Modelleri
  2016 Gelin Ayakkabı Modelleri
  Trend Topuklu Ayakkabı Modelleri
  Trend Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Çizme Modelleri
  2016 Çizme Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.