Resim Bulunamadı

Kırmızı Ruj Ne Zaman Tercih Edilmeli?

11 Nisan 2014
 • Kırmızı Ruj Ne Zaman Tercih Edilmeli?

  Kırmızı ruj ne zaman tercih edilmeli sorusu gerçekten de önemli bir sorudur. İnsanlar her zaman kırmızı ruj tercih etmenin çok doğru bir karar olacağını düşürler. Oysa ki çoğu zaman yanlış zamanlarda sürülen bu renk ruj sizin için hiç de mantıklı olmayabilir. Gerçekten de kırmızı ruj sürdüm ve artık kesinlikle seksiyim diye düşünmemelisiniz.

  Çünkü çok fazla dikkat edilmesi gereken nokta vardır. Mesela çok koyu göz makyajları tercih ettiğiniz zaman mutlaka kırmızı rujdan uzak durmalısınız. Çünkü çok koyu bir makyaj sizi olduğunuzdan daha büyük gösterebilir ve de bu konuda gerçekten de sıkıntı çekebilirsiniz. Üstelik çok yoğun bir makyaj görüntüsü her zaman hoş olmaz.

   
  Özel Günlerde Kırmızı Ruj Ne Zaman Tercih Edilmeli?
   
  Sevgililer günü ve de yılbaşı gibi zamanlarda insanlar kırmızının büyülü dünyasında yer almak isterler. Tüm kıyafetler ve ev dekorasyonu buna göre ayarlanır. Etrafta herkes kırmızılara bürünür. Bayanların çoğu da böyle özel zamanlarda kırmızı ruj tercihleri yaparlar. Gerçekten de bazen kırmızı ruj olayının yanlış anlaşıldığını düşünüyorum. Eğer koyu bir göz makyajı yaptı iseniz; kırmızı rujdan uzak durun!
   

  Bayanlar Tarafından Kırmızı Ruj Ne Zaman Tercih Edilmeli?

  Genç kızlar birkaç yaş büyüdükleri zaman hemen kendilerini büyük bir bayan gibi hissedebilmek isterler. Bu nedenle de hemen kırmızı rujlar sürmeye başlarlar. Oysa ki bunu tüm içtenliğim ile söylüyorum; eğer kırmızı ruju ağır bir makyaj ile birlikte kullanacak iseniz kesinlikle 25 yaşından büyük olmanız gereklidir. Yoksa bu tercih sizde gerçekten de çok fazla sırıtır ve de yanlış bir tercih yapmış olursunuz.
   

  Kırmızı Ruj Ne Zaman Tercih Edilmeli, Biliyor Musunuz?

  Kırmızı ruj seçmeye karar verdi iseniz; bir kere kesinlikle göz makyajınızın çok hafif olması gereklidir. Özel davetlerde ve de özel organizasyonlarda eğer ağır bir elbise giydi iseniz, kırmızı ruj tercih edebilirsiniz. Ancak onun dışında gündelik zamanlarınızda ya da işe veya okula giderken bu tercihi yapmanız hiç de hoş olmayacaktır.
  Spor bir giyim tarzına sahip iseniz bu tarzı çok koyu bir kırmızı ruj ile birleştirme gibi bir imkanınız yoktur. Gerçekten de hiç hoş durmaz. Bu nedenle de aslında kendinize şunu sormalısınız. Kırmızı ruj ne zaman tercih edilmeli ve de bu renk ruj benim yaşıma uygun mudur, sonra cevabı siz zaten kendinize vereceksiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.