Resim Bulunamadı

Kır Düğünü İçin Gelinlik Modelleri Nelerdir?

 • Kır Düğünü İçin Gelinlik Modelleri Nelerdir?

  Rüya gibi bir kır düğünü yapmak istiyorsanız Kır Düğünü İçin Gelinlik Modelleri Nelerdir bir göz atmanızı öneririz. Çoğu gelin adayının hayallerindeki düğün şeklidir, yaz aylarının vazgeçilmezidir. Kapalı mekanlar yerine açık mekanlarda daha ferah ve eğlenceli bir organizasyon arayanların tek tercihidir.

  Kır Düğünü İçin Gelinlik Modelleri Nelerdir?

  Doğru gelinliği seçmeniz çok önemlidir. Bu güzel konsepte en uygun şekilde giyinmelisiniz. Salon düğünlerinin aksine daha farklı gelinlik modelleri tercih edilmelidir. Daha ağır modellerin yerine uçarı ve hareketli bu konseptin ruhunu yansıtan gelinlikler seçmelisiniz. Romantik bir havanın hakim olduğu bu düğünlerde romantik bir gelinlik modeli olan dantelli gelinlik modelleri uygun bir seçim olacaktır. Hafif kumaşları tercih etmelisiniz uçuş uçuş tüller etekte kullanılabilir.

  Tül kullanılması çok uygundur. Tül üzerinde minik işlemeler ve ışıltılar çok güzel olacaktır. Kır düğünü denildiğinde akla gelen çiçekleri de işleme olarak kullanabilirsiniz.

  Sırt dekoltesi de kullanılabilir. Geçtiğimiz birkaç senedir elbiselerde ve gelinliklerde sırt dekolatesi vazgeçilmezler arasındadır. Zarif bir sırt dekoltesi şık bir topuzla mükemmel duracaktır.

  Vintage tarzda gelinlikler romantik Kır Düğünleri İçin Gelinlik Modelleri arasına önemli bir yere sahiptir. Sezonun en trend modelini gelinliğinize yansıtmak istiyorsanız tercihinizi bu yönde kullanın.

  Kır Düğünü İçin Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Burada dikkat edeceğiniz noktalar organizasyon türüne uygun olması ve rahat olmasıdır. Bu yüzden rahatlık açısında çok uzun kuyruklar ve uzun duvaklar kullanmanızı önermeyiz. Daha hafif ve rahat kumaşlardan oluşan gelinlikleri seçmelisiniz. Hafif kabarık etekler uygun olabileceği gibi balık formunda geliklerde çok tercih ediliyor.

  Kır Düğünü İçin Nasıl Aksesuarlar Seçilmelidir?

  Kır düğünlerinde saç aksesuarları olarak çiçekli aksesuarlar mükemmel olacaktır. Kır düğünü denildiğinde akla gelen ilk görüntü çiçekli taçlardır. Bu yıl için saçlarınızı su dalgası şeklinde yapıp açık bırakmanızı ve çiçekli bir taç ile süslemenizi öneririm.

  Kır Düğünü İçin Gelinlik Modelleri Nelerdir, nelere dikkat edilmelidir kısaca bahsettik, bu ipuçlarına özen göstermeyi unutmayın.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.