Resim Bulunamadı

Kına Gecesi Elbiseleri

15 Ekim 2013
 • Kına Gecesi Elbiseleri

  Kına gecesi elbiseleri bayanların evliliğe ilk adımı attıkları ve son derece özel bir gün olan kına geceleri için özenle hazırlanan elbiselerdir. Çeşitli şekilleri ve desenleri olan bu elbiselerin en fazla tutulanları askılı modeller olsa da diğer kına gecesi elbise modelleri de bayanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Kına gecesi elbiseleri genelde düğünden 1 gün önce yapılmakta olan kına geceleri için tasarlanmaktadır. Genellikle bu elbiseler için canlı renkler ve desenler seçilirken gelinin zevk ve duygularına hitap etmesi de son derece önemlidir. Kına gecesi elbiseleri yaklaşık olarak 1000 TL fiyatlarla tasarlanan elbiselerdir.

   

  Kına gecesi elbiseleri nasıl seçilmelidir?

   

  Kına gecesi elbiseleri, birçok model ve desenle üretilmektedir. Gelin adaylarının en fazla önem verdiği gecelerden bir tanesi olan kına gecesinde giyilecek elbise seçilirken genellikle damadın da düşünceleri önemlidir. Damat sizin bindallı giymenizi istese bile kına gecesinde rahat edebileceğiniz bir elbiseyi seçmelisiniz. Genellikle kırmızı olan kına gecesi duvağı ile uyum sağlayacak bir elbisenin seçilmesi önemlidir. Ancak unutmamalısınız ki kına gecesinde seçeceğiniz elbisenin ne kadar açık olduğunun da pek önemi yoktur. Çünkü kına gecesinde sizin en yakın akrabalarınız ve arkadaşlarınızda başka kimse olmayacaktır. Tüm bunlardan dolayı nasıl bir elbise seçeceğiniz sizin zevkinize ve düşüncelerine göre şekillenmelidir.

   

  Kına gecesi elbiseleri nereden alınmalıdır?

  Kına gecesi elbiselerini almanın 2 yolu vardır. Bir tanesi internet üzerinden bir tanesi de normal elbise satan mağazalardan almaktır. İnternet üzerinden bu elbiseyi alabilirsiniz, ancak unutmamalısınız ki internet üzerinden aldığınız elbise denemeden alındığından kına gecesinde sizi hayal kırıklığına uğratabilir ve bu hayal kırıklığı ile sizin kına geceniz zehir olabilir. Kına gecesi elbiselerini sırf fiyatları ucuz olduğundan internet üzerinden almak iyi bir şey olmasa da internet üzerinde güvenilir firmalar elbiseler denendikten sonra da elbiseleri geri alabilmektedirler. Eğer internet üzerinden elbise alınacaksa bu elbisenin geri iade şartlarının olup olmadığı son derece önemlidir. Bunun  yanında gerçek bir mağazadan elbise alacağınız zaman elbiseyi anlık olarak deneyebilir ve denediğiniz elbisenin üzerinize yakışıp yakışmadığını görebilirsiniz.

  Kına gecesi elbiselerinin sizin en özel günlerinizden birisinde giyileceğini unutmamalı ve elbiseye gereken özenleri göstermelisiniz. Abiye ya da bindallı şeklinde olan kına gecesi elbiseleri, hayatınız boyunca fotoğraflarda anı olarak kalacak elbiselerdir. Bu nedenle sonradan pişman olmayacağınız elbiseleri almanız önemlidir. 

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.