Resim Bulunamadı

Kalın Askılı Elbise Modelleri

14 Ekim 2013
 • Kalın Askılı Elbise Modelleri

  Kalın askılı elbise modelleri son yıllarda moda dekorasyon piyasasında en fazla kullanılmakta olan ve satılmakta olan elbiselerden bir tanesidir. Hem kullanışlı olması hem de şık olmaları sebebi ile bir çok bayanın tercih ettiği bu elbise modelleri, ilk çıktıkları yıllarda büyük şehirlerde alıcılarına ulaşırken günümüzde ülkemizde her şehirde mağazalardan satın alınabilmektedir. Bir çok firma tarafından özen içerisinde hazırlanmakta olan kalın askılı elbiseler bayanlar için şıklığın vazgeçilmez tercihleri arasında yer almakta. Bu elbise modellerine kolayca kombin yapılabildiğinden bayanların en fazla tercih ettiği elbise modelleri arasında olduğu söylenilebilir. 

   

  Kalın askılı elbise modelleri kimlere yakışır?

   

  Bu elbise modelleri, özellikle zayıf olan veya omuzlarının duruşları dik olmayan bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Bir çok moda tasarımcısının fikirlerine bakıldığında bu tarz elbiseleri tercihe etmesi gereken bayanların da bu özelliklere sahip olması gerektiği yönündedir. Bunun yönünde zayıf ve ince bedene sahip olan bayanların omuzlarını saklamakta önemli rol oynayan bu elbiseler, öncelikle bayanların kendilerini rahat hissetmeleri için tercih edilmeli ardından ise çevrelerindeki kişileri etkilemek isteyen kişiler tarafından tercih edilmelidir. Aslına bakarsanız firmaların bu elbiseleri dayanıklı ve kullanışlı olması için ürettiğini söylemekte fayda var. Ancak bazı firmalar hem dayanıklı olması hem de zarifliği bu elbiseler içerisinde ustalıkla kullanıyor ve bayanların hiç olmadıkları kadar şık olmalarını sağlıyor.

   

  Kalın askılı elbise modelleri nerelerde giyilir?

  Her elbisenin olduğu gibi bu elbisenin de bir giyim yeri vardır. Elbiseler genellikle özel günler için alınmakta olup eğer iyi bir moda tasarımcısının fikirlerini alacaksanız size her elbisenin ayrı ayrı nerelerde giyilmesi gerektiğini söylemektedir. Askılı elbise modelleri büyük şehirlerde gündelik hayatta da kullanılabileceği gibi küçük şehirlerimizde genellikle kına geceleri, bayanlar arasındaki şenlikler gibi yerlerde giyilmektedir. Eğer herkesin gözünün sizde olacağı bir toplantıya yada şenliğe katılacaksanız bu elbiseleri tercih ederek çevrenizdekilerin gözünde iyi bir not alabilirsiniz. Askılı elbise modellerinin her bayan gibi sizin üzerinizde de zarif ve şık duracağından biz eminiz.

  Bu elbise modelleri yukarıda da bahsettiğimiz gibi özel günler için iyi bir tercih olmakta. Eğer sizin de katılacağınız bir özel gün varsa şimdi kendinize olan güveninizi toplayın ve size en yakın mağazaya giderek omuzlarınızı şık ve zarif gösterecek askılı elbise modellerini alabilirsiniz. Kendinizi şık ve özenli göstermek için kalın askılı elbise modelleri son derece güze bir tercih olacak.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.