Ana Sayfa » Abiye Modelleri » Kadife Elbise Modelleri

Kadife Elbise Modelleri

Abiye Modelleri 10 Ekim 2013 2095 0

1 Flares Twitter 1 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 1 Flares ×

Kadife Elbise ModelleriKadife elbise modelleri hiçbir zaman modası geçmeyen ve bayanların vazgeçemediği elbiseler arasında yer almaktadır. Şartlar ve koşullar ne olursa olsun bayanlar gece kıyafetlerinde ve günlük kıyafetlerinde her zaman şık ve bakımlı olmayı tercih ederler. Özellikle de vücuduna güvenen bayanlar şartlar ne olursa olsun ilgi çekmek için neredeyse gelirlerinin tümünü bakım ve güzellikleri için harcarlar. Elbise ise kadının dişiliğini ve seksiliğini ön plana çıkaran bir kıyafettir ve kadınsı görünümün vazgeçilmezidir. Her sezonda vitrinlerde görmeye alışık olduğumuz kadife elbise, bu sezonda da trendler arasında yer alıyor.

 

Kadınlar Elbiselerden Vazgeçemiyor

 

Elbise bayanlar için bir tutkudur. Uzunundan kısasına, minisinden yırtmaçlısına kadar her bayanın gardırobunda mutlaka birden fazla elbise modelini görebilirsiniz. İster spor ve ister de abiye bir elbise giyin, elbiseler bayanlara özgü bir kıyafet olduğu için en kalabalık ortamlarda bile dikkatleri üzerinize çekersiniz. Ufak bir göğüs dekoltesi, minik veya derin bir yırtmaç ile şıklığı ve zerafeti yakalayabilirsiniz. Kadife elbiseler yumuşacık ve tüm bedeni saran hoş dokusuyla her kadına yakışacaktır.

 

Özel Gecelerin Ve Gündelik Kıyafetlerin Kumaşı

 

Tarihe bakıldığında soyluların kumaşı olan kadifeler, yıllar geçse de modasından hiç bir şey kaybetmemiştir. Yumuşacık dokusuyla çekiciliğini koruyan kadife elbiseler, gece veya gündüz kullanabileceğiniz elbiselerdir. Kadife kumaşlar nefes aldığı için gayet sağlıklı kumaşlardır. Gündüz kıyafetlerinde mini veya maksi tarzı olarak kullanılan kadife elbise, gece kıyafetlerinde üzerine işlenen pırıltılarla kullanılmaktadır. Kış aylarında fitilli ve kalın kadifelerle vücudunuz sıcacık olacaktır. Gündelik kıyafetlerde pamuklu kadife kumaşlar tercih edilirken, gece kıyafetlerinde ise ipekli kadife kumaşlar ön plana çıkmaktadır.

 

Kadife Elbise Model Seçimi Neye Göre Yapılmalı?

 

Gelişen moda sektöründe bu yılın en büyük gözdelerinden biri olan kadife elbiseler, yeniden moda trendleri arasında yer alıyor. Onlarca modelini ve rengini bulabileceğiniz elbiseleri seçerken öncelikle, vücut tipiniz ve boyunuz dikkate alınmalı. Çok kilolu bir yapıya sahipseniz kabarık modellerden kaçınıp, bel kısmı vücuda oturmayan elbiseler satın alınmalı. Uzun boylu ve zayıf bir vücut yapısına sahipseniz, dilediğiniz her türlü modeli seçebilme özgürlüğüne sahipsiniz. Seçtiğiniz elbise sizin kişiliğinizi ön plana çıkarmalı ve vücut hatalarınızı kapamalı. Ancak bu şekilde şık görünebilirsiniz ve kilolu bir yapıya sahipseniz siz de şık görünebilirsiniz.

 

Tarzınızı Yansıtın

 

Giyim firmaları yeni sezonda koleksiyonlarını müşterisiyle buluşturuyor. Yüzlerce yerli ve yabancı giyim firması kadife elbise seçenekleriyle müşterilerini bekliyor. Spor kıyafetler için fitilli kadifeler tercih edilirken, şık elbiseler için de düz kadifeler tercih edilmelidir. Kıyafetinizin tarzına göre kombinleyeceğiniz aksesuarlarla daha hoş görünebilirsiniz. Kadife elbise modelleri, yüzlerce model seçeneğiyle siz bayanları bekliyor.

 

Kadife Elbise Modelleri Kadife Uzun Elbise Modelleri Kadife Elbise Modelleri Kadife Uzun Elbise Modelleri Kadife Uzun Elbise Modelleri Kadife Uzun Elbise Modelleri Kadife Elbise Modelleri Kadife Elbise Modelleri Kadife Elbise Modelleri Kadife Elbise Modelleri Kadife Elbise Modelleri Kadife Elbise Modelleri Kadife Elbise Modelleri Kadife Uzun Elbise Modelleri Kadife Uzun Elbise Modelleri Kadife Uzun Elbise Modelleri Kadife Elbise Modelleri Kadife Elbise Modelleri Kadife Elbise Modelleri

Yorum Yaz

İsim *

Website

Yorum *

* Zorunlu Alanlar

1 Flares Twitter 1 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 1 Flares ×