Resim Bulunamadı

Kabarık Elbise Modelleri

15 Ekim 2013
 • Kabarık Elbise Modelleri

  Kabarık elbise modelleri özellikle zayıf olan bayanların tercih ettikleri elbise modelleri olup üzerilerinde olan işlemeler parça parça ayaklara kadar iner. Bazı kabarık elbise modellerinde kabarıklık sadece etek kısımların da olabilir Ayrıca göğüs kısımlarındaki kabarıklık omuzlara kadar uzanabilir. Kabarık elbise modelleri son yıllardaki moda anlayışı değiştikçe bayanların sıkça kullanmakta olduğu elbise modelleri arasında yerini korumaktadır. Gündelik elbise modelleri arasında yer almayan bu elbise modelleri daha çok özel günler için tasarlanmıştır. Düğün ve nişan gibi yerlerde güzel ve zarif görünmek isteyen bayanların tercih ettikleri kabarık elbise modelleri bayanların en fazla tercih ettiği elbise modellerdir. İlk örnekleri 1980’li yıllarda görülmekte olan bu elbise modelleri gelişerek günümüze kadar gelmeyi başarmıştır..

   

  Kabarık elbise modelleri nasıl giyilmelidir

   

  Bu soruya cevap vermek için elbiselerin şekillerine bakmak gerekiyor. Eğer elbisenin omuz kısımları açıksa elbisenin altına bir şey giyilmemelidir. Bunun yanında sırt kısmı da açık ise elbisenin altından kesinlikle başka bir şey giyilmemelidir. Ayrıca, elbisenin genellikle eteklik kısmı dizlerin üzerinde yer almaktadır. Buna dikkat edilerek altından bir çorap veya başka bir şey giyilmemelidir. Eğer elbise dizlerin altına kadar iniyorsa o zaman çorap giyilmesi düşünülebilir. Ayrıca genellikle moda tasarımcıları elbisensin altına topuklu ayakkabı giyilmesini tavsiye etmektedir. Elbisenin rengine göre güzel bir topuklu ayakkabı alınmalı alçak topuk kısmı faz abartılmamalıdır.

   

  Kabarık elbise modelleri nerede giyilmelidir

  Kabarık elbise modelleri yazının en başında söylendiği gibi özel günlerde giyilmek için bir çok firma ve moda tasarımcısı tarafından tasarlanmaktadır. Çeşitli fiyatları olan bu elbiseler nişan, düğün, kına gecesi gibi özel günlerde kullanılmak için tasarlandığından alınırken bu hususlara dikkat edilmelidir. Yaşanılan çevrenin kültür tarzına göre güzel bir elbise seçilmelidir. Eğer vücudunuz çok zayıf bir yapıya sahip ise elbisenin her yeri kabarık olabilir. Ancak eğer biraz kilonuz varsa kabarık kısımları ne kadar az olursa o kadar güzel duracaktır. Elbiseyi bu hususlara dikkat ederek seçerseniz mutlaka üzerinizde güzel görünecektir.

  Kabarık elbise modelleri bayanların kendilerine olan özgüvenlerinin yerine gelmesi için de son derece önemlidir. Bu elbise modelinde genellikle çevredeki diğer bayanların ve erkeklerin de gözleri üzerinizde olacak özel günlere yakışır şekilde güzelliğiniz ortaya çıkacaktır. Eğer yakın zamanda bir özel güne katılmanız gerekiyorsa siz de hemen size en yakın mağazaya uğrayarak bir kabarık elbise modelini tercih edebilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.